Game of Thrones Belgeseli The Last Watch’tan İlk Fragman Geldi

475

Bildiğiniz üzere 19 Mayıs 2019 Pazar gecesi Game of Thrones‘a veda ediyoruz. Finalden bir hafta sonra yayınlanacak olan belgesel The Last Watch‘tan ilk fragman geldi.

HBO’nun 8 yılımızı harcayan ve kült diziler arasında yerini alan yapımı Game of Thrones‘un prodüksiyon ve çekim sürecini anlatan The Last Watch belgeselinden ilk fragmanı yayınladı. Aşağıda izleyebileceğiniz fragmanda dizi oyuncularının okuma provalarıyla başlıyor. Sekiz yıl gibi uzun bir süre boyunca birlikte çalışan oyuncu kadrosunun artık bir aile gibi olması da gözlerden kaçmıyor. Televizyon tarihinin en büyük prodüksiyonlarından birine imza atmak için neler yapıldığını ise ekipten dinliyor olacağız.

- Reklamlar -

İki saate yakın sürmesi düşünülen Game of Thrones: The Last Watch belgeselinin yönetmen koltuğunda Orion: The Man Who Would Be King ve Seahorse gibi filmlerle tanıdığımız Jeanie Finlay yer alıyor.

Game of Thrones: The Last Watch Ne Zaman Yayınlanacak?

Entertainment Weekly‘nin haberine göre; HBO kanal yetkililerinin Game of Thrones dizisiyle birlikte çektikleri cefayı derinlemesine gösterme imkanı buldukları için mutlu olduklarını ve “Geçen sekiz yıl boyunca Kuzey İrlanda’da yarattıkları fantastik dünyayı, Kuzey İrlanda’daki gerçek stüdyolarını, tarlalarda ve otoparklarda geçen bir yaşamın gözler önüne sereceğiz. Akıtılan göz yaşlarının nasıl zafere ulaştığını, kan ve çamurun derinliklerin nasıl çıktığımızı göreceksiniz. Bir belgeselden çok daha fazlasını yaptığımızı düşünüyoruz. Bu daha çok komik ve trajik bir hikaye. Espri ve samimiyetle, bir dünya yaratmanın ne demek olduğuna dair acı ve tatlı zevklerini izliyor olacaksınız. Tabii bir de onu nasıl yok ettiğimizi de…

Televizyon tarihinin en büyük yapımlarından biri olan Game of Thrones‘a veda edeceğimiz 19 Mayıs Pazar gecesinden 1 hafta sonra, yani 26 Mayıs’ta Game of Thrones: The Last Watch ile tanışacağız. Şimdi sizi belgeselin fragmanıyla baş başa bırakıyoruz.

Game of Thrones: The Last Watch Fragman

Önceki İçerikKung Fury 2’nin Çekimleri Sonunda Başlıyor
Sonraki İçerikThe Purge Serisinin 5. Filmi İçin Hazırlıklar Tamamlandı
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)