Terminatör: Kara Kader Fragmanı Geldi

569

Terminator: Dark Fate (Terminatör: Kara Kader) filminden yetişkinlere hitap eden bol kanlı yepyeni bir fragman yayınlandı.

Deadpool filminin de yönetmenliğini yapan Tim Miller‘ın elinden çıkan filmin bu yeni fragmanında Arnold Schwarzenegger‘in canlandırdığı Terminator’ün kendisine Carl ismini taktığını izliyoruz.

- Reklamlar -

Terminatör Kara Kader Filminin Konusu

Gelecekten gelen Terminatörlere karşı zorlu bir mücadeleye giren Sarah Connor’ın hikayesini konu ediyor. Sarah Conor’ın Mahşet Günü’nü engellemesinin ve insan ırkının kaderini yeniden belirlemesinin üzerinden yıllar geçmiştir. Dani Ramos, kardeşi ve babasıyla ile birlikte Mexico City’de kendi halinde yaşayan bir kadındır. Ancak gelecekten süper asker özelliklerine sahip olan Rev-9 adındaki yeni bir Terminatör, Dani’yi öldürmek üzere geçmişe gelir. Dani’nin kurtulma şansı, Grace ve Sarah Conor’a bağlıdır. Grace de gelecekten gelen bir süper askerdir. Bu sırada Rev-9, hiçbir şeyi umursamadan hedefine giden yolda karşısına çıkan her şeyi yok ediyordur. Dani, Grace ve Sarah’nın yolu sonunda T-800’e düşecektir. Sarah’nın geçmişi, onların tek umudu olur.

Ülkemizde Terminatör: Kara Kader ismiyle 1 Kasım 2019‘da vizyona girecek filmde hatırlayacağınız üzere başrol oyuncusu olarak Sarah Connor da (Linda Hamilton) kadroya geri dönüyor.

Terminator: Dark Fate Filminin Fragmanı

Önceki İçerikPinocchio Filminin Yönetmeni Robert Zemeckis Olabilir Mi?
Sonraki İçerikForest Whitaker ve Garret Hedlund’lu Burden Fragmanı
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)