La Casa de Papel 3. Sezonundan Yeni Fragman Geldi

414

Eminiz ki Netflix‘in bile bu kadar hayran kitlesine ulaşacağını düşünmediği ancak dünya genelinde çok büyük bir izleyici kitlesine ulaşan La Casa de Papel‘in 3. sezonundan yeni fragman yayınlandı.

İlk sezonunu Netflix’te ikinci sezonunu farklı platfromlarda izlediğimiz ve ülkemizde çok büyük kitlelere ulaşan La Casa de Papel, 2019 yılında 3. sezonuyla da ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

- Reklamlar -

La Casa de Papel 3. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

La Casa de Papel, 3. sezonu ile 19 Temmuz’da Netflix’te yayınlanıyor olacak. Her zaman olduğu gibi tüm bölümlerini topluca izleyeceğimiz dizi, 8 bölüm ile karşımıza çıkıyor olacak.

La Casa de Papel 3. Sezon Oyuncuları

İlk iki sezonda izleyip beğendiğimiz isimleri tekrar göreceğimiz Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (The Professor), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver) Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Estocolmo), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (Coronel Prieto) ve Mario de la Rosa (Suarez) yeni sezonun da oyuncu kadrosunda yer alırken fragmanda da göreceğimiz bir sürpriz ile de keyfimiz yerine geliyor. Pedro Alonso’nun efsane haline gelen Berlin rolüyle tekrar izleyecek olmanın heyecanı da pahabiçilemez bir keyif olarak içimizi kıpır kıpır ediyor. Çünkü “Berlin geri dönecek mi?“; “Berlin öldü mü?” gibi sorular ile uzunca bir süre meşgul olmuştuk. Böylelikle sorularımız da cevabını bulmuş oldu!

Eski kadroya ek olarak 3. sezonda izleyeceğimiz isimler ve rolleri ise şöyle; Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) ve Rodrigo de la Serna (The Engineer)

Alex Pina‘nın televizyon dünyasına kazandırdığı La Casa de Papel’in 3. sezon fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

La Casa de Papel Dizisinin 3. Sezon Fragman

Önceki İçerikDark’ın 2. Sezon Fragmanı Sonunda Geldi
Sonraki İçerikBehzat Ç.’den Yeni Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)