La La Land Filminin Fragmanı Yayınlandı

588

Başrollerinde Ryan Gosling ve Emma Stone‘un yer aldığı La La Land filmi fragmanı yayınlandı. Film ilk şarkısı olan City of Stars karşınızda!

Bir jazz piyanistinin, geçimini aktris olarak sağlayan bir kadın için Los Angeles’a gelmesiyle düşüşe geçen kariyerinin işleneceği film için daha önce Emma Stone’a Miles Teller’ın eşlik etmesi istenmiş ancak Miles kabul etmemiş. Ardından Emma Stone bu filmdeki Mia rolü için Beauty and the Beast filmindeki Belle rolünden bir süreliğine vazgeçmek zorunda kalmış. Müzikal – Komedi ve Dram türündeki filmin önemli detayları ile de göze batıyor.

- Reklamlar -

Daha önce Whiplash (2014) ve Whiplash (2013-Kısa Film) filmleriyle birlikte çalışma imkanı bulan J.K. Simmons ve Damien Chazelle’in üçüncü buluşması olacak olan filmin diğer ilginç detayları ise; Ryan Gosling ve Emma Stone’un da Crazy, Stupid, Love. (2011) ve Gangster Squad (2013) filmlerinin ardından üçüncü defa birlikte çalışacağı film olması ve Finn Wittrock ve Ryan Gosling’in The Big Short‘tan (2015) sonra ikinci defa birlikte çalışma imkanı bulacak olmasıdır.

15 Haziran 2016 tarihinde vizyona girmeye hazırlanan La La Land filmi için heyecanlanmak ve sabırsızlanmak beleş!

La La Land Filminin Fragmanı

Önceki İçerikHiam Abbass ve David Dastmalchian Blade Runner 2 Kadrosunda
Sonraki İçerikPower Rangers Yeni Karakter Afişleri Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)