Disney’in Mulan Filminden İlk Fragman Geldi

600

Disney‘in en sevilen yapımlarından biri olan Live-Action olarak yeniden bizlere sunduğu Mulan filminden ilk fragman geldi. Mulan filmi 17 Nisan 2020’de vizyona girecek.

Mulan (2020) Filminin Konusu

Kadınların yalnızca kocasını mutlu edip çocuk doğurmak için var olduğunun düşünüldüğü bir çağda Mulan, seçenekleri konusunda pek mutlu değildir. Çin İmparatoru, her bir ailenin bir erkeğinin, ülkeyi Kuzey istilacılarına karşı korumak için İmparatorluk Ordusunda görev yapması gerektiğine dair bir karar verdiğinde, onurlu bir savaşçının en büyük kızı olan Hua Mulan, hasta olan babasının sağlığı için korktuğundan, onun yerine erkek kılığına girerek savaşa katılıyor. Hua Jun isimli bir erkek olarak orduya katılan Mulan, her adımında içindeki güçten faydalanması ve gerçek potansiyelini benimsemesi gereken zorlu bir mücadeleye girişiyor. Savaştaki yetenekleriyle ön plana çıkan genç kadın, bu süreçte komutanına da aşık oluyor. Bu, onu onurlu bir savaşçıya dönüştürecek, minnettar bir ulusun ve gururlu bir babanın saygısını kazandıracak olan destansı bir yolculuk…

- Reklamlar -

Mulan Yeniden Çevrimi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Disney‘in sevilen çizgi filmlerinden biri olan Mulan’ın yeniden çevirimi 17 Nisan 2020’de vizyona girecek.

Mulan (2020) Filminin Oyuncu Kadrosu

Filmin başrolü olan Mulan’ı daha önce The Forbidden Kingdom ve The Assassins gibi filmlerde izleyip beğendiğimiz Yifei Liu canlandırıyor. Oyuncu kadrosunun büyük bir çoğunluğunu Çinli oyuncuların rol aldığı filmde Gong Li, Jet Li, Donnie Yen, Jason Scott Lee, Yoson An, Utkarsh Ambudkar, Ron Yuan ve Tzi Ma gibi isimler yer alıyor.

Mulan filminin yönetmen koltuğunda ise Whale Rider ve North Country gibi dikkat çeken yapımlarda imzası bulunan Niki Caro oturuyor. Filmin uyarlama senaryosu ise Lauren Hynek, Rick Jaffa, Elizebeth Martin ve Amanda Silver’a emanet edilmiş.

17 Nisan 2020’de vizyona girecek Mulan filminden gelen ilk fragmanı aşağıdan doyasıya izleyebilirsiniz.

Disney’in Mulan Filminin Fragmanı

Önceki İçerikLee Pace ve Jason Sudeikis’li Driven Filminden Fragman
Sonraki İçerikMalefiz 2: Kötülüğün Gücü’nden Yeni Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)