Leylekler Animasyon Filmi Yeni Fragmanı Geldi

1225

Leylekler animasyon filmi yeni fragmanı ile karşınızda! Bakalım küçükken bizleri getirdiği söylenen leylekler ne gibi sorunlar yaşıyormuş?

Phil Lord, Christopher Miller, Glenn Ficarra ve John Requa’nın yapımcılığını yaptığı filmin orijinal seslendirici ekibinde Andy Samberg, Kelsey Grammer, Keegan-Michael Key ve Jordan Peele yer almaktadır.

- Reklamlar -

Leylekler filmde bebekleri ailelerine paketleyen büyük bir fabrikanın başında olan bir leylektir. Yardımcısının (Junior) yanlışlıkla Bebek Paketleme Cihazı’nı aktif edip yanlış bebeği yanlış aileye teslim etmesiyle birlikte karışan ortalığı konu almaktadır. Patronun ilk zamanlar sorun etmediği bu durum, bir türlü çözülemeyen bir sorun haline gelince olaya el atar ve Junior, Tulip ve leyleğimizi görevlendirip bu işe bir son vermelerini ister. Bakalım ekip bebeği kurtarıp dünyayı bu karışıklıktan kurtarabilecek mi?

Bir Warner Bros. yapımı olan ve 23 Eylül’de dünya çapında vizyona girecek olan filmin ülkemizde de aynı tarihte sinemalarda olması dileğiyle.

Leylekler Animasyon Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikMoana Filmi Uluslararası Afişi Geldi
Sonraki İçerikHayvanlar Game of Thrones Giriş Müziğini Söylerse
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)