Moana Filmi Uluslararası Afişi Geldi

939

Disney‘in yeni animasyonlarından biri olan Moana filmine ait uluslararası afişi yayınlandı. Avrupa’da Vaiana ismiyle dağıtılacak film için epey umutluyuz. Bakalım beklentiyi karşılayabilecek mi?

Bir Walt Disney Animation Studios yapımı olan Moana, genç ve cesaretli bir kızın büyük bir maceraya katılarak kendini okyanusa salı vermesini konu almaktadır. Moana (Auli’i Cravalho) bu macera sırasında yarı tanrı olan Maui (Dwayne Johnson – The Rock) ile tanışır ve onun yol göstericiliğiyle bu macerayı sona erdirmek ister. Birlikte büyük bir maceraya atılan Moana ve Maui onulmaz tehlikelerin ve canavarlara karşı koymak zorunda kalacaktır. Moana’nın tek düşündüğü ise atalarından miras kalan benliğini keşfetmektir.

- Reklamlar -

Konu olarak epey etkileyici görünen bu filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği henüz belli değildir. Film Amerika’da şükran günü zamanı yani 23 Kasım’da vizyonda olacak.

Moana‘nın yönetmenliğini ise Ron Clements ve John Musker (The Little Mermaid) üstlenmektedir.

Moana – Vaiana Filmi Uluslararası Afişi

Moana Filmi Uluslararası Afişi Geldi

Önceki İçerikMartin Scorsese ve Aynalara Olan Takıntısı
Sonraki İçerikLeylekler Animasyon Filmi Yeni Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)