Malefiz 2: Kötülüğün Gücü’nden Fragman Geldi

356

Başrolünde Angelina Jolie‘nin yer aldığı Malefiz 2: Kötülüğün Gücü‘nden tanıtım fragmanı geldi. 2014 yılında vizyona giren ilk filmin ardından devamı 2020’de vizyonda olacak.

Çocuk kitaplarının vazgeçilmezi olan Uyuyan Güzel’in kötü karakteri Malefiz, ilk filmiyle 2014 yılında karşımıza çıkmıştı. Büyük bir kesim tarafından beğenilen filmdeki performansıyla adından tekrar söz ettirmeyi başaran Angelina Jolie, Oscar‘daki En İyi Kostüm Tasarımı adaylığı ile gazı almışa benziyor. Yaklaşık olarak 180 milyon dolar bütçe ile hazırlanan ilk filmi ile dünya çapında 758 milyon dolar gişe hasılatı elde eden ekip yeni film için de kolları sıvamış.

- Reklamlar -

Şu sıralar post-prodüksiyon aşamasındaki Malefiz 2: Kötülüğün Gücü filmi beyazperde’ye göre 2020 yılında, IMDB‘ye göre ise 2019 yılının Ekim ayında sinemaseverler ile buluşacak gibi görünüyor. Pek tabii ki IMDB’nin verdiği uluslararası vizyon tarihidir. Bu kısmını fazla kurcalamıyoruz…

Malefiz 2: Kötülüğün Gücü filminde Angelina Jolie’ye başrolde Elle Fanning, ilk filmde de olduğu gibi Prenses Aurora rolüyle karşımıza çıkacak. Kon-Tiki ve Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı filmleriyle adını duyuran Joachim Rønning’in yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosu ise şöyle: Michelle Pfeiffer, Chiwetel Ejiofor, Harris Dickinson, Warwick Davis, Ed Skerin, Imelda Staunton, Lesley Manville, Juno Temple.

Malefiz 2: Kötülüğün Gücü filminin konusu ise şöyle; Malefiz ve Prenses Aurora arasındaki karmaşık ilişki son sürat devam eder. Ancak ikili Moors diyarını tehdit eden yeni bir tehlike ile yüz yüze gelir.

Malefiz 2: Kötülüğün Gücü Tanıtım Fragmanı