Black Mirror 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı

401

Hastası olduğumuz dizilerin başında gelen Black Mirror‘ın 5. sezonuna ait ilk fragman geldi. Konusu ile yine teknolojinin getirdiklerine eleştiriler getiren seri, bu kez bakalım bizi nerelerden vuracak?

Son olarak Bandersnatch isminde interaktif bir bölüm ile piyasayı alt-üst eden Black Mirror‘ın 5. sezonuna ait heyecan verici bir fragman geldi.

- Reklamlar -

Black Mirror 5. Sezon Oyuncuları

Yeni sezonda kadrosunu ünlü isimlerle güçlendiren Black Mirror‘ın 5. sezonunda göreceğimiz oyuncular şöyle: Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport ve Ludi Lin gibi isimler yer alıyor.

Yukarıdaki isimlere bakınca serinin yaratıcısı Charlie Brooker’ın “Daha önce görülmemiş bir  Marvel & DC evreni birleşmesi olacak” şeklinde yorumlamasına da anlam vermiş olduk. Çünkü daha önce Marvel Sinematik Evreni‘nde Falcon karakteriyle izlediğimiz Anthony Mackie ve DC Sinematik Evreni‘nde Aquaman filminde Black Manta’yı canlandıran Yahya Abdul-Mateen II’i izliyor olacağız.

Black Mirror 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix Türkiye tarafından aşağıda paylaşılan videoda da görebileceğiniz üzere dizi 5 Haziran’da bizlerle olacak!

Black Mirror Dizisinin 5. Sezon Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=XAC6QkR8SaU

Önceki İçerikM. Night Shyamalan Yeni Bilim-Kurgu Filmi İçin Hazırlıklara Başladı
Sonraki İçerikStanley Kubrick’in God Fearing Man Senaryosu Mini Dizi Oluyor
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)