Snowden’den Joseph Gordon-Levitt ve Shailene Woodley’li Fragman

641

Snowden filminden başroller Joseph Gordon-Levitt ve Shailene Woodley‘in birlikte yer aldığı yeni bir fragman yayınlandı. Gerçek bir hikayeden beyaz perdeye uyarlanan film 16 Eylül’de vizyona girecek!

Edward’ın (Joseph Gordon-Levitt), NSA’in yasadışı faaliyetlerini fark eder ve bunları gün yüzüne çıkarmak ister. Bu isteği sonrası bir anda dünyanın en çok aranan adamlarından biri haline gelir. Bazıları tarafından kahraman, bazıları tarafından ise bir hain olarak kabul edilir. Yılın etkileyici filmleri olma adayı olan film gerilimi dibine kadar hissettiğiniz müthiş bir hikaye!

- Reklamlar -

Filmin diğer önemli oyuncuları ise Melissa Leo, Zachary Quinto, Tom Wilkinson, Rhys Ifans, Nicolas Cage, Scott Eastwood, Joely Richardson, Timothy Olyphant ve Ben Schnetzer’dir.

Yapımcılığını Moritz Borman, Eric Kopeloff ve Philip Schulz-Deyle üstlenirken filmin ülkemizde vizyona giriş tarihi ise 16 Eylül’dür.

Snowden Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikMartin Scorsese’in Silence Filmi 3 Saatten Fazla Olacak
Sonraki İçerikSully Filminden IMAX Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)