Mechanic: Resurrection Filminden Yeni Bir Video Geldi

475

Mechanic: Resurrection filminden yeni ve kısa bir video geldi. Videoda Jason Statham‘ın canlandırdığı Arthur Bishop, Gina’yı (Jessica Alba) sorguluyor.

Fransız yapımı ve Mechanic serisinin devamı olan Mechanic: Resurrection filminin yönetmenliğini Dennis Gansel ve başrollerini Jason Statham‘ın yanında Jessica Alba ve Tommy Lee Jones‘in paylaştığı yapımda; Arthur Bishop (Jason Statham) en zorlu düşmanlarından birini yakalamak için yeni bir göreve atılıyor. Bu sefer onun cani geçmişini alt etmek için düşünmeye başlayan Arthur, imkansız bir suikast için mücadele verecek. Dünya seyahatini tamamladığı gibi Arthur Bishop azılı bir düşmana karşı muazzam bir suikast yapmaya hazırlanacak.

- Reklamlar -

Mechanic: Resurrection filminin çekimleri Tayland’ın başkenti olan Bangkok‘ta yapılırken yönetmenliğini Dennis Gansel (We Are the Night) üstlenmiştir. İlk filmde de yer alan Statham’a ikinci filmde Alba, Tommy Lee Jones ve Michelle Yeoh katılmıştır.

Mechanic: Resurrection filmi 26 Ağustos’ta vizyona girecek…

Mechanic: Resurrection Filminin Yeni Videosu

Önceki İçerikLa La Land Filminden Yeni Fragman Geldi
Sonraki İçerikK-2SO’nun ilk Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Fotoğrafı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)