Mechanic: Resurrection Yeni Fragmanı Yayınlandı

515

Başrolünde Jason Statham ve Jessica Alba‘nın yer aldığı Mechanic: Resurrection filminin yeni fragmanı yayınlandı. Görünen o ki bu yıl aksiyona doyuyoruz!

Fransız yapımı ve Mechanic serisinin devamı olan Mechanic: Resurrection filminin yönetmenliğini Dennis Gansel ve başrollerini Jason Statham‘ın yanında Jessica Alba ve Tommy Lee Jones‘in paylaştığı yapımda; Arthur Bishop (Jason Statham) en zorlu düşmanlarından birini yakalamak için yeni bir göreve atılıyor. Bu sefer onun cani geçmişini alt etmek için düşünmeye başlayan Arthur, imkansız bir suikast için mücadele verecek. Dünya seyahatini tamamladığı gibi Arthur Bishop azılı bir düşmana karşı muazzam bir suikast yapmaya hazırlanacak.

- Reklamlar -

Mechanic: Resurrection filminin çekimleri Tayland’ın başkenti olan Bangkok‘ta yapılırken yönetmenliğini Dennis Gansel (We Are the Night) üstlenmiştir. İlk filmde de yer alan Statham’a ikinci filmde Alba, Tommy Lee Jones ve Michelle Yeoh katılmıştır. Mechanic: Resurrection filmi Ağustos ayında vizyona girecek..

2011 yılında yayınlanan ilk filmde Dünya çapında 62 Milyon Dolar gişe hasılatı elde eden The Mechanic, 1972 yapımı ve aynı ismi taşıyan filmin yeniden yapımıdır. O filmin başrolünde Charles Bronson var iken yönetmenliğini hatırlayacağınız üzere Michael Winner yapmıştı.

Mechanic: Resurrection Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikStephen King’in It Eseri Yeni Versiyonu İle Karşınızda
Sonraki İçerikYılmaz Erdoğan’ın Son Filmi Ekşi Elmalar Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)