Stephen King’in It Eseri Yeni Versiyonu İle Karşınızda

617

Stephen King‘in 90’ları kasıp kavuran korku temalı eseri It beyaz perdeye gelmeye hazırlanıyor. Hem de iki parça halinde! Karşınızda Palyaço’nun kostümü. Bakalım beğenecek misiniz? Yoksa siz de “Eskisi iyiydi abi ya!” ekibinde misiniz?

Entetainment Weekly tarafından servis edilen görselde Palyaçomuz Pennywise’ın detaylarına da göz atma şansı yakalıyoruz. Bill Skarsgård‘ın canlandırdığı Pennywise’ın kostümünü Emmy Ödüllü Kostüm Tasarımcısı Janie Bryant (Deadwood, Mad Men) ünlü dergiye açıklamalarda bulunmuş.

- Reklamlar -

Janie Bryant’ın Pennywise Kostümü İçin Söyledikleri

Kostüm tamamıyla diğer yapılagelmişlere göre çok farklı ve çok katmanlı. Farklı bir zaman diliminden gelmiş gibi oldu. Tam anlamıyla bir oyuncak bebeğe benziyor. Kısa pantolonlu, yüksek belli bir kıyafet tercih etmiş olmamız bir Palyaço gibi görünmesini istememizle alakalıydı. Bu şekilde o çocuksu havayı da vermeyi başardık.

Başrol Skarsgård’ın Pennywise İçin Söyledikleri

Pennywise, benim için insanlık dışı ve çok uç bir karakter. Bir insan olamayacak kadar sosyopat. Ama aslında Palyaço da değil. Oynarken çok heyecanlandım ve eğlendim. “Böyle bir karakteri oynamanın neresi eğlenceli?” diye soracak olursanız, gerçekten bilmiyorum ama ben çok eğlendim.” demiş.

Mama filminin de yönetmeni olan Andy Muschietti’nin yöneteceği filmin kadrosu ise şu şekilde. Jaeden Lieberher (Midnight Special), Finn Wolfhard (Stranger Things), Sophia Lillis, Jack Dylan Grazer (Tales of Halloween), Wyatt Oleff (Guardians of the Galaxy), Chosen Jacobs (Hawaii Five-0) ve Jeremy Ray Taylor’dır. (42)

İki parça şeklinde vizyona girecek olan filmin ilk versiyonu çocuklar, ikinci versiyonu yetişkinleri konu alacak.

Stephen King’in It Eseri Yeni Versiyonu İle Karşınızda

Stephen King'in It Eseri Yeni Versiyonu İle Karşınızda

Önceki İçerikShia LaBeouf’lü American Honey’den Yeni Fragman
Sonraki İçerikMechanic: Resurrection Yeni Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)