Minecraft Filmi Çıkış Tarihi Belli Oldu

716

Minecraft filmi için resmi haber bekleyen oyun tutkunları sonunda bekledikleri cevabı aldı. 3D ve IMAX’e gelecek olan film 24 Mayıs 2019’da bizlerle olacak.

Warner Bros. Pictures ve Mojang‘ın bugün yaptığı açıklamaya göre bu efsanevi oyunun beyaz perde uyarlaması 2019 yılında vizyondaki yerini alacak.

- Reklamlar -

Aynı dönem içerisinde LEGO ve Warner Bros. işbirliği ile vizyona girecek olan The Billion Brick Race ile çakışacağı için tarihin değişebileceğini söylemek mümkün.

Mojang şirketinin Genel Müdürü Vu Bui‘nun Twitter’dan yaptığı duyuru ile resmiyete kavuşan çıkış tarihi için heyecanlanmayan gamer yoktur değil mi?

Vu Bui’nin Minecraft Filmi Paylaşımı

Linkte yer alan duyuruda “Her gün sorduğunuz Minecraft filmi ne zaman gelecek sorusunun cevabını verme zamanı geldi! Film 24 Mayıs 2019’da beğeninize sunulacak. 3D ve IMAX’e gelecek olan film için çook uzun bir süredir beklediğinizi biliyoruz ama beklediğinize değecek.” açıklamalarıyla gönüllerimize su serpti.

Detaylar arttıkça mutluluğumuz da artacaktır. Güzel günler yakında…

Önceki İçerik24 Haziran’da Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikGame of Thrones Dizi Karakterlerinin İlk ve Son Halleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)