Mr. Robot 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

1016

Mr. Robot 2. sezon fragmanı yayınlandı. Evet dizi ilk sezon da sıkı bir hayran kitlesine sahip olmayı başarmıştı. Ve şimdi de heyecanla beklenen 2. sezonun fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

İzleyiciler Mr. Robot dizisinin son zamanların en iyi dizisi olduğunu söylüyorlar. Dram ve insan psikolojisini harika bir şekilde işlemeyi başaran dizi gerçekten iyi bir grafik çiziyor.

- Reklamlar -

Diziye Who Am I ve Fight Club benzetmeleri bir çok kez yapıldı. Belki de bu diziye insanları özellikle Fight Club’a benzerliği çekti. Ve dizi, bu benzetmeyi yapan izleyicisine 9. bölümün son sahnesinde çalan “Where is My Mind” şarkısıyla selam çaktı.

Ve bir konuda da net bir bilgi vermek isteriz. 1. bölüm çıkar çıkmaz millet “İşte bu hack ve siber olaylarla ilgili bir dizi geldi! Yaşasın!!!” edalarıyla her yerde coştu. Ama sonraki bölümler de aslında dizinin tam olarak o şekilde devam etmeyeceği görülmüş oldu. Bu yüzden tam olarak Fight Club’a benzerliği sürmeye devam edecek.

Dünya’nın en büyük şirketi Evil Corp’u hacklemeyi başaran şizofren karakterimiz Elliot Anderson ve grubu fsociety sezonun sonunda herkesin borcunun silinmesini sağlamış ve gerçek bir devrim yapmayı başarmışlardı.

Acaba V for Vendetta maskesi yerini fsociety maskesine mi bırakır ne dersiniz?

Peki bu harika dizi Mr. Robot’un 2. sezonu ne zaman başlıyor? 2016 yılının haziran ayının başlarında Mr. Robot 2. sezon 1. bölümünün yayınlanması bekleniliyor.

Mr. Robot 2. Sezon Fragmanı

Önceki İçerikBefore We Go / Gece Bitmeden Film İncelemesi
Sonraki İçerikDeadpool (2016) Film İncelemesi