Rick and Morty 4. Sezon İlk Video Geldi

554

Rick and Morty‘nin sezonuna iki yıllık beklememizin ardından kavuşuyoruz. Geçen günlerde yeni sezon ile alakalı paylaşılan aşağıdaki görsel ile birlikte içimiz kıpır kıpır oldu. Şimdi bir de 4. sezondan San Diego’da gerçekleşen Comic-Con şerefine video geldi.

Rick and Morty 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Rick and Morty‘nin dördüncü sezonu 2019 yılı Kasım ayında yayınlanacak. Dan Harmon ve Justin Roiland‘ın yaratıcısı olduğu dizi, gelen büyük baskılar sonucunda tam tamına 70 adet yepyeni bölüm için onay alınca biz nerelere gideceğimizi şaşırdık. Bir dakika durun ve 70 bölüm ne demek düşünün; Ortalama her sezon 10 bölüm yayınlanan bir dizi için 7 sezon daha demek! OH YES!

- Reklamlar -

Aşağıda izleyebileceğiniz videoda yeni bir karakterle tanışıyoruz. What We Do in the Shadows ve Thor: Ragnarok gibi filmlerin ünlü yönetmen, Taika Waititi‘nin seslendirdiği, pembe Balık&Deniz Anası karışımına benzeyen eşofmanlı bir uzaylı, Glootie… Morty ve Jerry’i gördüğümüz sahne de ise akıllı telefon uygulamalarıyla dalga geçileceğinin bir göstergesi!

Çılgın bir bilim insanı olan Rick ile torunu Morty’nin paralel evrende birbirinden tuhaf ve bir o kadar da eğlenceli maceralarını izlemeye devam edeceğiz. Bu uyumsuz gibi görünen ikili, bazen paralel bir evrende bazen de galaksinin ücra köşelerinde birbirinden tehlikeli maceralara atılmaktan bir an olsun çekinmeyecekler. Pek tabii ki bu sırada yolları tuhaf yaratık ve dünyalarla kesişmeye devam edecek.

Rick and Morty dizisinin 4. sezonunun kaç bölümden oluşacağı belli olmasa da IMDB sayfasında şimdilik 10 bölüm olarak belirtilmiş. Biz de oranın yalancısı olarak “Rick and Morty 4. sezonu 10 bölüm olacak!” diyebiliriz.

Rick and Morty 4. Sezon Duyuru Posteri

Rick and Morty 4. Sezon İlk Video Geldi

Rick and Morty Dizisinin 4. Sezon İlk Videosu

Önceki İçerikMr. Robot’un 4. Sezon Tanıtım Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikWestworld’ün 3. Sezon Yeni Fragmanı Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)