Home Listeler Mutlaka izlenmesi gereken en iyi 20 Korku Filmi

Mutlaka izlenmesi gereken en iyi 20 Korku Filmi

25295

Korku filmlerinden çok korkuyorum dersem sizi kendime çok güldürürüm biliyorum. Eh haklarını veriyorlar ne yapayım? Hem çok korkuyorum, hem film bittikten sonra da çok etkileniyorum. Önceden çok sever, izlerdim. Ama bir yerden sonra -hangi yerden sonra hala bilmiyorum- izleyememeye başladım. Çünkü ciddi derecede etkileniyorum artık. Ama hatırı sayılır bir bilgim de yok değil.

Hala yanımda birileri oldukça izlerim, zaman zaman… Eksiklerim vardır, bana göre iyilerden 20 tanesi bu filmler. Eklemek istedikleriniz olursa, yorum yapabilirsiniz. ^^

İşte Mutlaka izlenmesi gereken en iyi 20 Korku Filmi

Back

20. Orphan / Evdeki Düşman

- Reklamlar -

Doğmamış çocuklarını kaybeden Kate ve John bozulmaya yüz tutmuş evliliklerini ve günden güne kötüye giden psikolojilerini toparlamak için bir evlat edinmeye karar verirler. Yakınlarında bulunan yetimhaneleri araştırırken hem John hem de Kate yöredeki bir yetimhanede olan Esther adındaki küçük kıza çekildiklerini hissederler. Esther’ı evlat edinen aile onu yeni bir okula yazdırır. Yeni okulunda sinir krizleri geçirmeye başlayan Esther bir gün okula geldiğinde onunla dalga geçen bir kızın oyun parkında bacağını kırar. Bununla birlikte iyice kontrolden çıkar ve bir çok cinayet işlemeye başlar. Kate, Esther’ın gerçek yüzünü görür ve onun sevimli maskesinin arkasındaki korkutucu yüzü John’a ve diğerlerine göstermeye çalışır. Kimse Kate’in uyarılarına kulak asmaz ve herkes için çok geç olana dek bu durum devam eder.

Back
beğeni satın al