Nice Guys Filminin Son Fragmanı Geldi

700

Nice Guys filmi son fragmanı ve filmin yönetmeni Shane Black‘in çektiği yepyeni fotoğraflar, yapımcı şirket Warner Bros. Pictures tarafından paylaşıldı.

1970’lerin Los Angeles’ında geçen hikayemiz, iki kafadar dedektifin bir cinayeti çözmek için bir araya gelmesi ile başlıyor ve ortalık biraz karışıyor. Ryan Gosling ve Russell Crowe‘un Nice Guys olarak başrolünde oynadığı filmin oyuncu kadrosunda Kim Basinger (L.A. Confidential), Keith David (The War ve Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson), Matt Bomer (The Normal Heart), Beau Knapp (Southpaw, The Signal ve Super 8), Angourie Rice (Walking with Dinosaurs 3D) ve Margaret Qualley (The Leftovers) yer almaktadır.

- Reklamlar -

Anthony Bagarozzi’nin Shane Black ile birlikte senaryosunu yazdığı The Nice Guys 20 Mayıs 2016 tarihinde Amerika’da vizyona girecek. Ülkemizde de sinema salonlarını şenlendirmesi dileğiyle.

Nice Guys Filminin Son Fragmanı

Önceki İçerikPower Rangers Karakter Kostümleri Geldi
Sonraki İçerik6 Mayıs’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)