Ölmeden Önceki Filmleri İle Karşınızda 5 Ünlü Oyuncu

1168

Ölmeden önceki filmleri ve bu filmlerdeki performanslarına kısa bir bakış atma imkanı bulduğumuz Robin Williams, Marilyn Monroe, Heath Ledger, James Dean ve Paul Walker’ın içinde yer aldığı bu video hastası olduğumuz Youtuber’lardan Movie Munchies’e ait. Kanallarında henüz 9 video olmasına rağmen çok kaliteli içerik üretiyor olmaları ayakta alkışlamaya yetecek düzeyde.

UPDATE: Kanal telif hakları sebebiyle yayından kaldırıldığı için içeriği düzenlemek zorunda kaldık…

Robin Williams’ın Night at the Museum 3 (Müzede Bir Gece 3), Marilyn Monroe‘nun The Misfits (Uygunsuzlar), Heath Ledger’ın The Imaginarium of Doctor Parnassus (Dr. Parnassus), James Dean’in Giant (Devlerin Aşkı) ve Paul Walker’ın Furious 7 (Hızlı ve Öfkeli 7) filmlerindeki performanslarına bir kez daha tek parçada göz atma şansına sahip olmuş olduk.

Bildiğiniz üzere Hızlı ve Öfkeli 7’nin çekimleri devam ederken hayata gözlerini yuman Paul Walker’ın önce ikiz kardeşi rol almış, üzerine de CGI tekniği ile Paul’u aratmayacak bir görüntü elde edilmişti.

İşte Ölmeden Önceki Filmleri İle 5 Ünlü Oyuncu

5Robin Williams

Ölmeden Önceki Filmleri İle Karşınızda 5 Ünlü Oyuncu
- Reklamlar -

Aralarında galiba en çok üzüldüğüm isim Robin Willams idi. Her türlü filmde izlediğim bir oyuncuydu. Toprağı bol olsun.

Önceki İçerikTemel Reis Tartakovsky’siz Devam Ediyor
Sonraki İçerikAçılış Sahneleri ile Büyüleyen Sinema Tarihinin En İyi 10 Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)