Temel Reis Tartakovsky’siz Devam Ediyor

1132

Temel Reis hepimizin (en azından 90 neslinin) bildiği, orijinal adıyla Popeye hafızalarımızda ıspanak yediğinde izdivaç programında evlenmeye gelmiş dede kadar kuvvetlenmesiyle yer alıyordu. Biricik aşkı Safinaz’ı, baş düşmanı Kabasakal’dan korumak için çetin bir mücadele veren Temel Reis bir dönem bütün çocukların ve hatta yetişkinlerin severek izlediği bir çizgi filmdi.

Temel Reis Tartakovsky'siz Devam Ediyor

- Reklamlar -

Temel Reis Animasyonunun Durumu Nedir?

Geçtiğimiz yıl Sony Pictures Animation bir Popeye animasyonu için Hotel Transylvania’dan tanıdığımız Genndy Tartakovsky ile anlaşmıştı. Yakın zamanda bir test videosu da paylaşılan animasyon oldukça olumlu yorumlar almış ve animasyon severler beklemeye koyulmuştu. Ancak yakın zamanda Tartakovsky ile yapılan bir söyleşide öğrenildiğine göre Sony ve Tartakovsky yollarını ayırmak zorunda kaldı. Bunun üzerinde geçtiğimiz günlerde bir röportajda konuşan Tartakovsky “En azından Popeye için çok güzel bir fragman ortaya koyduk. Benim düşündüğüm gibi bir Popeye filmi yapmak istediklerini düşünmüyorum. Bu sebeple bir karar verilmeliydi. Popeye’dan vazgeçmek her ne kadar zor olsa da, bu işin doğasında var” dedi.

Yönetmen Tartakovsky koltuğu bırakmasının ardından Sony projeye yeni isimler katarak animasyonu devam ettirmeye karar aldı.

Tartakovsky projeden çıkmadan önce bir de test animasyonu hazırlamıştı. Bu test videosunu da şöyle bırakıyoruz. Keyifli seyirler efendim.

Temel Reis Animasyon Testi

Önceki İçerikTerm Life Filminden İlk Fragman Geldi
Sonraki İçerikÖlmeden Önceki Filmleri İle Karşınızda 5 Ünlü Oyuncu