Pixar’ın Yeni Animasyonu Coco’dan Fragman Geldi

520

Pixar‘ın yeni animasyon filmi Coco‘dan ilk fragman geldi. Toy Story 3‘ün yönetmeni Lee Unkrich’in yöneteceği animasyon ile Disney-Pixar bir kez daha mutlu edecek.

Coco’nun Seslendirici Ekibi

  • Gael García Bernal (Y Tu Mamá También, The Motorcycle Diaries)
  • Anthony Gonzalez (Icebox)
  • Benjamin Bratt (Despicable Me 2, Doctor Strange)
  • Renee Victor (Paranormal Activity: The Marked Ones, Confessions of a Shopaholic)

Coco’nun Konusu

İdolu Ernesto de la Cruz (Benjamin Bratt) gibi olmak isteyen Miguel (Anthony Gonzalez), ailesi tarafından yasaklanan müzik tutkusuna hakim olamaz. Yeteneklerini göstermek için yollara düşen Miguel, Ölüler Şehri’nde daha önce hiç görmediği gizemli olaylar silsilesi ile karşılaşır. Bu macerayla dolu yolculukta ona arkadaşlık eden hileci Hector (Gael García Bernal) ile beklenmedik durumlarla karşılaşıp ailesinin geçmişinde yaşadıklarının arkasındaki gerçeğe ulaşmaya çalışır. Renee Victor ise Miguel’in büyükannesi rolüyle karşımıza çıkacaktır.

- Reklamlar -

Lee Unkrich’in yönetmenliğini, Adrian Molina’nın (The Good Dinosaur) ise yardımcılığını ve sernayosunu yazdığı Coco animasyonu 22 Kasım’da vizyona girecek. Pek tabii ki ülkemizde bu tarihte vizyonda olmayacak. Görünen o ki 19 Ocak 2018’de izleyebileceğiz Coco‘yu sinemada.

Disney-Pixar’ın Yeni Animasyonu Coco’dan Fragman

Önceki İçerikGhost in the Shell Yeni Fragmanı ile Karşınızda: 9. Şube
Sonraki İçerikTransformers: The Last Knight’tan Yeni Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)