Rambo: Last Blood’dan Fragman Geldi

425

Sylvester Stallone ile özdeşleşmiş Rambo rolüyle sinemaseverlerin karşısına bir kez daha çıkmaya hazırlanıyor. Serinin yeni ve belkide son filmi Rambo: Last Blood‘dan güzel bir fragman geldi.

Creed ile yepyeni bir seriye imza atan ve uzun yıllar sonra ikinci Oscar adaylığını kazanan Sylvester Stallone, Rambo serisi için de aynı başarıyı yakalamayı planlıyor. 11 yıl sonra beyazperdeye geri dönmeye hazırlanan serinin 5. film için hala aynı heyecanı duyuyor olmak da çok güzel bir duygu olsa gerek!

- Reklamlar -

Rambo: Last Blood Konusu

Eski bir asker olan John Rambo, Arizona’daki bir çiftlikte hayatını devam ettirmeye çalışmaktadır. Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışan Rambo, geçimini sağlamak için de önüne gelen her yerde gündelik iş bulmaya çalışmaktadır. Beladan uzak durmaya çalışan Rambo, arkadaşı olan Maria’dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria’nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra ortadan kaybolmuştur. John da bu haber sonrasında gençleri bulmak için sınırdan güneye doğru yola çıkar. Artık çok iyi tanıdığımız Rambo’nun bu görev için yola çıktıktan sonra başına bir şey gelmemesi mümkün mü peki? Tabii ki değil! Yola düştükten sonra bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkaran Rambo, yine başına belayı alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır…

Rambo Efsanesi Last Blood İle Bitiyor Mu?

Sylvester Stallone’nin bugüne kadar yaptığı açıklamaları ve fragmandaki Last Blood (Son Kan) vurgusu, Rambo: Last Blood‘un Rambo efsanesini sona erdirecek son film olduğunu düşünmek pek yanlış olmasa gerek.

1982 yılındaki Rambo: First Blood filminden bu güne kadar hiç uzun saçlı görmediğimiz Rambo’yu da ilk defa uzun saçlarıyla izliyor olacağız.

Senaryosunu Sylvester Stallone ve Matthew Cirulnick‘in yazdığı filmin yönetmenliğini ise Adrian Grunberg üstlenmiş. Oyuncu kadrosunda Adriana Barraza, Paz Vega, Yvette Monreal, Sergio Peris-Mencheta, Oscar Jaenadam ve Joaquín Cosío’nun yer aldığı film, 20 Eylül’de vizyona girecek.

Rambo: Last Blood Filminin Fragmanı

Önceki İçerikHaziran’da Netflix’te Hangi Dizi ve Filmler Yayınlanacak?
Sonraki İçerikAslan Kral Animasyon Filminden Yeni Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)