Rogue One Yeni Spotu ile İsyancılar İmparatorluğa Karşı

453

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi yeni TV Spotu ile isyancıların imparatorluk ve askerlerine açtıkları savaşa da kısa bir süreliğine şahit oluyoruz.

Star Wars‘un bağımsız filmlerinden Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi, tamamen yeni epik bir macera ile geliyor. Çatışma döneminde, İmparatorluğun yıkımı için en son ve güçlü silahı olan; Ölüm Yıldızı‘nı çalma görevi için bir araya gelen bir grup kahramanın hikayesidir. Star Wars zaman çizelgesindeki bu önemli olay olağanüstü şeyler yapmayı seçen sıradan insanları bir araya getiriyor ve bunu yaparken kendilerinden daha büyük bir şeyin parçası haline geliyor.

- Reklamlar -

Felicity Jones’un (The Theory of Everything) başrolünde yer aldığı Rogue One: A Star Wars Story filminin kadrosunda Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Forest Whitaker, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk ve  Riz Ahmed (Nightcrawler) gibi isimler yer alıyor.

Filmin yapımcılığını Kathleen Kennedy, Allison Shearmur ve Simon Emanuel üstlenirken John Knoll ve Jason McGatlin ise Yönetici Yapımcı olarak görev alıyor. John Knoll ve Gary Whitta’nın senaryosunu yazdığı filmin uyarlayıcı ekibinde ise Chris Weitz ve Tony Gilroy yer alıyor.

Bakalım bu hikaye ile Star Wars evrenine olan açlığımız giderilecek mi? Hem işin ucunda Darth Vader‘ı da görmek var! Ne dersiniz? Bizce olur gibi.

Yönetmenliğini Gareth Edwards‘ın yaptığı filmin orijinal ismi ise Rogue One: A Star Wars Story! Amerika ile aynı anda 14 Aralık tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Rogue One Yeni TV Spotu: Jyn&Cassian

Önceki İçerikEkşi Elmalar Film İncelemesi
Sonraki İçerikŞimşek Mcqueen’i Özleyenler İçin Arabalar 3’ten Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)