Şimşek Mcqueen’i Özleyenler İçin Arabalar 3’ten Fragman

664

Disney‘in eğlenceli animasyon filmlerinden biri olan Arabalar 3. filmi ile şimdi karşınızda! Şimşek Mcqueen‘i bir kere daha izleyecek olmak çok güzel olacak.

Efsanevi Şimşek McQueen (Orijinal Seslendirici Owen Wilson) yeni nesil cesur ve hızlı yarışçılar tarafından aniden sevdiği spordan uzaklaştırılır. Oyuna geri dönmek için, istekli bir genç teknisyen Cruz Ramirez‘in kendi kazanma planı, muhteşem bir geri dönüş için Hudson Hornet‘ten ilham alır. #95’in henüz geçilmediği Piston Cup Racing‘in en büyük sahnesinde bir şampiyonun kalbi test edilecek!

- Reklamlar -

Arabalar 3‘te efsanevi Şimşek McQueen’in orijinal seslendiricisi Owen Wilson, Mater’ı Larry the Cable Guy, Sally Carrera’yı Bonnie Hunt ve Ramone’yi Cheech Marin seslendirecek.

Brian Fee‘nin (Arabalar 1 ve 2’nin Storyboard Artisti) Arabalar 3‘ün yönetmenliğini üstlenirken Kevin Reher (Bir Böceğin Yaşamı) yapımcılığını yapmaktadır. Arabalar 3, 16 Haziran 2017’de vizyona girecek.

İlk filmi le 461 milyon, ikinci filmi ile 560 milyon dolar gişe hasılatı elde eden film için biz animasyon severler yerimizde duramıyoruz!

Arabalar 3 Filminin Fragman

Önceki İçerikRogue One Yeni Spotu ile İsyancılar İmparatorluğa Karşı
Sonraki İçerik18 Kasım 2016 Vizyondaki Filmler ve Haftanın Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)