Scarlett Johansson’lı Ghost in the Shell’den İlk Fragman Geldi

586

Scarlett Johansson‘ı Binbaşı Motoko Kusanagi rolüyle izleyeceğimiz Ghost in the Shell‘den ilk fragman geldi. Manga serisinden sinemaya uyarlanan filmi bekliyoruz.

Ghost in the Shell konusu; Japonya’nın Ulusal Kamu Güvenliği Komisyonu teşkilatında yarı özerk bir konumda faaliyetlerini devam ettiren 9. Şube personeli, yukarıda isimleri geçen suçlara karşı mücadele eden özel bir birimdir. Teşkilatın harekat lideri, vücudu tamamı ile sibergenetik organ ve uzuvlardan oluşan Binbaşı Motoko Kusanagi (Scarlett Johansson) ve ekibi, siber suçlulara karşı yürüttükleri operasyonlar esnasında Kuklacı (Büyük ihtimalle Michael Wincott) adındaki oldukça tehlikeli ve kimliği tespit edilemeyen bir siber suçluya ulaşır. Motoko Kusanagi ve 9. Şube çok geçmeden Kuklacının gerçek kimliği ve amaçları ile karşı karşıya kalacaktır.

- Reklamlar -

Ghost in the Shell başrolünde Scarlett Johansson (Avengers: Age of Ultron, Lucy) yer alırken filmin yönetmenliğini Rupert Sanders (Snow White and the Huntsman) üstlenmektedir. Kodansha Comics‘in ünlü manga serisiyle aynı ismi taşıyan (Masamune Shirow tarafından yazılan ve çizilen) filmin yapımcılığını Avi Arad (The Amazing Spider-Man 1 & 2, Iron Man), Ari Arad (Ghost Rider: Spirit of Vengeance) ve Steven Paul (Ghost Rider: Spirit of Vengeance) üstlenmektedir.

Ghost in the Shell filmi 31 Mart 2017 tarihinde ülkemizde vizyondaki yerini alacak.

Ghost in the Shell Filminin İlk Fragman

Önceki İçerikTüm Fantastic Beasts Filmlerini David Yates Yönetecek
Sonraki İçerikEn Popüler Film Karakterlerinin Aşkları Resmedilirse
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)