Snowden Filminin Fragmanı Yayınlandı

673

Snowden filmi başrollerinde Joseph Gordon-Levitt (Looper) ve Shailene Woodley‘nin (Uyumsuz Serisi) yer aldığı gerilim dolu bir yapım. Filmin fragmanı ise yapım şirketi olan Open Road Films tarafından geldi.

3 Oscar Ödülü sahibi olan Oliver Stone’un (Platoon, JFK) yazıp yönettiği film, Luke Harding’in The Snowden Files: The Inside Story of the World’s Most Wanted Man ve Anatoly Kucherena’nın Time of the Octopus kitaplarından uyarlanmıştır. Konusu, eski bir CIA çalışanı olan Edward Snowden’in, yapılanma hakkında yaptığı asrın ifşası ile ilgilidir.

- Reklamlar -

Edward’ın (Joseph Gordon-Levitt), NSA’in yasadışı faaliyetlerini fark eder ve bunları gün yüzüne çıkarmak ister. Bu isteği sonrası bir anda dünyanın en çok aranan adamlarından biri haline gelir. Bazıları tarafından kahraman, bazıları tarafından ise bir hain olarak kabul edilir. Yılın etkileyici filmleri olma adayı olan film gerilimi dibine kadar hissettiğiniz müthiş bir hikaye!

Filmin diğer önemli oyuncuları ise Melissa Leo, Zachary Quinto, Tom Wilkinson, Rhys Ifans, Nicolas Cage, Scott Eastwood, Joely Richardson, Timothy Olyphant ve Ben Schnetzer’dir. Yapımcılığını Moritz Borman, Eric Kopeloff ve Philip Schulz-Deyle üstlenirken filmin ülkemizde vizyona giriş tarihi ise 16 Eylül’dür.

Snowden Filminin Fragmanı

Önceki İçerikAlien: Covenant Filmi İlk Görselleri Geldi
Sonraki İçerikThe Hitman’s Bodyguard Filmi Çekimleri Başladı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)