The Hitman’s Bodyguard Filmi Çekimleri Başladı

861

The Hitman’s Bodyguard filminin ilk çekimleri bugün itibarıyla İngiltere, Hollanda ve Bulgaristan’da başladı. Başrollerinde Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Elodie Yung ve Salma Hayek’in yer aldığı filmin yönetmenliğini Patrick Hughes (Expendables 3) üstlenirken senaryosu Tom O’Connor’a emanet edilmiş.

The Hitman’s Bodyguard Filmi Çekimleri Başladı

- Reklamlar -

The Hitman’s Bodyguard Konusu

The Hitman’s Bodyguard filmi Dünya’nın en büyük koruma kalkanı olan ajanı (Reynolds) ve onun müşterisi ile ilgilidir. Buraya kadar her şey normal gibi gözükse de müşterisinin amansız bir tetikçi (Jackson) olması olayı içinden çıkılmaz bir hale getirir. Aksiyon ve komediyi bir arada sunan film yıllardır silah kullanmamak için yemin eden ikiliyi de bir araya getirmiş olur. Birbirinden nefret eden bu ikili İngiltere’den Lahey’e kadar gidilecek bir yolculukta 24 saatliğine kapalı kalırlar. Hayatta kalmaları da Doğu Avrupa’nın Diktatörü’nün (Oldman) ağzından çıkacak kelimelere bağlıdır. Karmaşık gibi görünüyor olabilir ama bu karmaşının epey eğlendirici olabileceği de bir gerçek!

The Hitman’s Bodyguard Filmi Kadrosu

Ryan Reynolds’ın (Deadpool, The Proposal) korumacı ajan Michael Bryce, Samuel L. Jackson’ın (The Legend of Tarzan, Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children, Django Unchained, The Hateful Eight) tetikçi Darius Kincaid ve Gary Oldman’ın (The Dark Knight Rises, The Dark Knight) Doğu Avrupa Diktatörü Vladislav Dukhovich’i canlandırdığı filmin diğer önemli oyuncuları ise şu şekilde: Salma Hayek’i (Grown Ups, Tale of Tales, Frida) tetikçi Darius’un karısı Sonia Kincaid ve Elodie Yung (Daredevil, The Girl with the Dragon Tattoo) Amelia Roussel’ı ise Interpol Ajanı olarak göreceğiz.

Mark Gill, John Thompson, Matt O’Toole ve Les Weldon’ın yapımcılığını yaptığı filmin yönetici yapımcıları ise Avi Lerner, Trevor Short, Boaz Davidson, Christine Otal, Douglas Urbanski, Jason Bloom, Christa Campbell ve Lati Grobman’dır.

Ryan Reynolds’ın büyük başarı sağlayan Deadpool‘dan sonraki ilk filmi olacak The Hitman’s Bodyguard filmi adını “Merakla beklenenler” listesine yazdırmayı şimdiden başardı!

Önceki İçerikSnowden Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikSuicide Squad ile Where is My Mind Birleşirse
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)