Star Wars: Güç Uyanıyor’dan Yeni Klip Geldi

1059

HEYECANDAN ÖLÜCEZ! Çünkü Güç Uyanıyor! Vizyon tarihi yaklaştıkça kendimizden geçiyoruz yahu! Bu nasıl bir film, bu nasıl bir enerji, nasıl unutulmaz bir seri. Beklentimiz çok büyük ve bu klipler ile fotoğrafları gördükçe heyecanımız daha da artıyor. Artık birileri zamanı ileri alsın! BİR ŞEYLER YAPIN!

Filmin vizyona girmesine sayılı günler kala yepyeni bir kliple daha karşımıza çıktılar ve yine dağıldık. Filmin yönetmen koltuğunda bilim kurgu yapımlarının aranan ismi J.J. Abrams oturuyor ve kadrosunda Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Adam Driver‘ın yanı sıra Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill de yer alıyor. Her biri de rolü için ‘cuk oturmuş’.

- Reklamlar -

Efsane bilim kurgu serisi Star Wars‘un merakla beklenen yedinci filmi Star Wars: Güç Uyanıyor 17 Aralık Perşembe günü ülkemizde vizyona girecek. Tek arzumuz o gün tüm seanslarda bu film olsun ve herkes o gün filmi yer bulup izleyebilsin. Buradan yetkililere sesleniyoruz!

Yeni üçlemenin ilk filmi olan yapımı The Walt Disney Company ve Lucasfilm ortak çalışması ile izleyeceğiz. 5 Akademi ödüllü besteci John Williams‘ın müziklerini üstlendiği filmin soundtrack albümü de filmin vizyona girdiği tarihte satışa sunulacak. Unutmayalım. (Dünyanın en güzel film müziği Yıldız Savaşları’dır. Aksini iddia eden bizden değil)

Gelelim yeni klibimize. Saniyeler sürüyor ama bize çok şey anlatıyor. Aslında sadece 5 saniye bile olsa bizim için önemli olacaktı zaten ama olsun! Görelim bakalım bu kez bize sürpriz görüntüler var mı.

Star Wars: Güç Uyanıyor’dan Klip

Önceki İçerikSalt: Perşembe Sineması’nın Kasım-Aralık Programı Açıklandı
Sonraki İçerikVictor Frankenstein’dan Yeni Klip Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.