Star Wars: The Force Awakens’tan Özel Fotoğraflar Geldi

1420

18 Aralık 2015’te vizyona girecek olan efsanevi seri olan Star Wars‘un yedinci filmi olan The Force Awakens‘in çekimlerinden çok özel fotoğraflar sızdı! Fringe dizisinin yaratıcısı ünlü yönetmen J.J Abrams’ın direksiyonu eline aldığı filmin çekimleri Elstree Film Stüdyoları‘nda hızlı bir şekilde devam ediyor.

Fotoğraflardan çıkardığımız sonuç ile ekibin hummalı bir çalışma içinde olduğu bariz bir şekilde belli oluyor. Lucas Arts’ı geçtiğimiz yılda 4 milyar dolara satın alan Disney’in Star Wars serisinin 7. filmine gösterdiği öneme değinmeden edemeyeceğim.

Çekimler şu anda İngiltere’de devam ettiği için fotoğrafları Mirror kaynaklarından edindik haliyle.

The Force Awakens’i 2015 yılı sonunda piyasaya sürece olan Disney, Star Was Anthology: Rogue One‘ı 2016, serinin 8. filmini 2017, Han Solo Anthology filmini ise 2018 yılında bizlere sunması bekleniyor. Tarihlere göz attıktan sonra akıllara ilk gelen şey ise “Önümüzdeki 3 yıl bizim yılımız olacak a dostlar!” diyebilirim.

Star Wars: The Force Awakens’ın Çekimlerinden Sızan Fotoğraflar

3Stormtrooper’lar

Star Wars: The Force Awakens'tan Özel Fotoğraflar Geldi
- Reklamlar -

Önceki İçerikGuillermo del Toro’dan Hellboy 3 Müjdesi
Sonraki İçerikUnutulmaz 10 Dans Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)