Storks Filminin Fragmanı Yayınlandı

1203

Storks filmi ile “Çocuğum seni leylekler getirdi” efsanesi geri dönüyor! Forgetting Sarah Marshall, Get Him To The Greek, The Five-Year Engagement, “Neighbors ve geçen yıl vizyona giren “Neighbors 2: Sorority Rising filmleriyle tanıdığımız ünlü komedyen Nicholas Stoller‘ın ilk defa bir animasyon filminin yönetmenliğini yaptığı Storks’un fragmanı yayınlandı.

Phil Lord, Christopher Miller, Glenn Ficarra ve John Requa’nın yapımcılığını yaptığı filmin orijinal seslendirici ekibinde Andy Samberg, Kelsey Grammer, Keegan-Michael Key ve Jordan Peele yer almaktadır.

- Reklamlar -

Storks filmde bebekleri ailelerine paketleyen büyük bir fabrikanın başında olan bir leylektir. Yardımcısının (Junior) yanlışlıkla Bebek Paketleme Cihazı’nı aktif edip yanlış bebeği yanlış aileye teslim etmesiyle birlikte karışan ortalığı konu almaktadır. Patronun ilk zamanlar sorun etmediği bu durum; Bir türlü çözülemeyen bir sorun haline gelince olaya el atar. Junior, Tulip ve leyleğimizi görevlendirip bu işe bir son vermelerini ister. Bakalım ekip bebeği kurtarıp dünyayı bu karışıklıktan kurtarabilecek mi?

Bir Warner Bros. yapımı olan ve 23 Eylül 2016 tarihinde dünya çapında vizyona girecek olan filmin ülkemizde de aynı tarihte sinemalarda olması dileğiyle.

Storks Filminin Fragmanı

Filmin Yönetmeni Nicholas Stoller’ın Paylaşımı

Önceki İçerik17-18 Aralık’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikBizim Ev Dizisi Tekrar Başlıyor İşte İlk Teaser
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)