Storks Fragmanı 2016 Kids Choice Ödülleri İçin Geldi

724

Storks fragmanıWarner Bros. Pictures tarafından 12 Mart tarihinde yapılan Kids Choice Ödülleri töreninde geldi. Filme ait daha fazla görüntüye şahit olduğumuz bu Sneak Peek fragmanı ile yüzümüz güldü!

Phil Lord, Christopher Miller, Glenn Ficarra ve John Requa’nın yapımcılığını yaptığı filmin orijinal seslendirici ekibinde Andy Samberg, Kelsey Grammer, Keegan-Michael Key ve Jordan Peele yer almaktadır.

- Reklamlar -

Storks filmde bebekleri ailelerine paketleyen büyük bir fabrikanın başında olan bir leylektir. Yardımcısının (Junior) yanlışlıkla Bebek Paketleme Cihazı’nı aktif edip yanlış bebeği yanlış aileye teslim etmesiyle birlikte karışan ortalığı konu almaktadır. Patronun ilk zamanlar sorun etmediği bu durum, bir türlü çözülemeyen bir sorun haline gelince olaya el atar ve Junior, Tulip ve leyleğimizi görevlendirip bu işe bir son vermelerini ister. Bakalım ekip bebeği kurtarıp dünyayı bu karışıklıktan kurtarabilecek mi?

Bir Warner Bros. yapımı olan ve 23 Eylül 2016 tarihinde dünya çapında vizyona girecek olan filmin ülkemizde de aynı tarihte sinemalarda olması dileğiyle.

Storks Filminin Fragmanı

Önceki İçerikJ.J. Abrams: Half Life ve Portal Filmleri İçin Çalışıyoruz
Sonraki İçerik2016 Kids Choice Ödülleri Sahiplerini Buldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)