Sully Filminden 2 Yeni TV Reklamı Geldi

518

Chesley Sullenberger‘in mucizevi hikayesinin beyaz perde uyarlaması olan Sully‘den 2 yeni TV reklamı geldi. Yönetmenliğini Oscar ödüllü ünlü isim Clint Eastwood‘un yaptığı film merakla beklenenler listesindeki yerini koruyor.

Sully filmiHudson Mucizesi olarak hatırlanan olayı konu olarak almaktadır. Uçağının hava alanına 15 km uzakta bulunan Hudson Nehri’ne çakılmasını büyük bir özgüven ve cesaret ile engelleyip kazasız bir iniş yapmayı sağlar. Chesley B. “Sully” Sullenberger ve yardımcısı Jeffrey Skiles’ın kahramanca hikayesi beyaz perdede boy gösterecek.

- Reklamlar -

Filmde Jeff Skiles rolünde Aaron Eckhart (Olympus Has Fallen, The Dark Knight) ve Oscar adaylığı bulunan Laura Linney’i de (The Savages, Kinsey) Lorraine Sullenberger rolüyle göreceğiz.

New York Time Best Seller yazarı olan Jeffrey Zaslow’un Highest Duty: My Search for What Really Matters romanından beyaz perdeye uyarlayacak isim ise Todd Komarnicki imiş.

Film 9 Eylül’de Amerika’da vizyona girecek iken ülkemizdeki vizyona tarihi henüz kesinleşmemiştir.

Sully Filmi TV Spotu -1-

Sully Filmi TV Spotu -2-

Önceki İçerikInferno Filmi Rio 2016 Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikSiz Buna Brady Ellison Demişsiniz Ama Bu Leo?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)