Inferno Filmi Rio 2016 Fragmanı Geldi

0
196

Başrolünde Tom Hanks‘in yer aldığı Inferno (Cehennem) filminden Brezilya’da yapılan Rio 2016 Olimpiyat Oyunları reklamı geldi.

Inferno Filmi

Dan Brown kitaplarının Simgebilim uzmanı olan kahramanı Robert Langdon‘un gözlerini bir hastane odasında açmasıyla başlıyor.

Son olarak Harvard Üniversitesi’ndeki bir anısını hatırlayan Robert Langdon, kendini bir anda başından vurulmuş ve son 48 saat içinde hiçbir şey hatırlamaz bir halde İtalya’da buluyor.

Ne olup bittiğini anlamaya çalışırken hastanede saldırıya uğruyor ve bu saldırıdan genç bir doktorun yardımıyla kurtuluyor. Sonra cebinde üzerinde tehlikeli bir simge taşıyan cihaz bulmasıyla devam ediyor. Genç fakat sıra dışı zekası olan doktor ile işin gerçeğini çözmek için yine simgelerde gizli olan ipuçlarının peşine düşüyor.

2006 yılında vizyona giren The Da Vinci Code, 2009 yılında Angels & Demons ile devam edip son olarak Inferno‘ya (Diğer bir adıyla Cehennem) geldi.

Başrolünde diğer filmlerde olduğu gibi Tom Hanks’in yer aldığı filmde kendisine Oscar adaylığı bulunan Felicity Jones (The Theory of Everything), Irrfan Khan (Life of Pi), Omar Sy (The Intouchables) ve Sidse Babett Knudsen (Borgen) eşlik edecek. Ben Foster (Lone Survivor) ise filmin baş düşmanı olarak yukarıda ismi sayılan isimlerin başına bela olacak.

Inferno Filmi Rio 2016 Fragmanı

https://youtu.be/DeuONY4vO9Q

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.