Karşınızda Super Bowl Kahramanları

1344

Her sene olduğu gibi bu sene de Super Bowl’un devre arasında TV spotlarının bombardımanına tutulduk. Bir çizgi roman severler olarak da elbette Batman v Superman’i, X-Men: Apocalypse’yi, Deadpool‘u, Captain America: Civil War’ı dört gözle bekledik. Sağolsun hiçbiri “Biz bu sene Super Bowl’a katılmayacağız” demeyip bizi sevindirdi. Ben çok çizgi roman filmlerine bakmam, başka neler var diyorsanız diğer 2016 Super Bowl reklamları burada.

Süper Kahramanlardan Super Bowl Reklamları

7Gotham ve Bruce Wayne Super Bowl Özel

- Reklamlar -

Şehrin en büyük şirketinin sahibi olarak, Metropolis’taki Superman ve Zod arasındaki savaş sonrasında Gotham’ın da bu yıkımdan nasibi alıp dağılmasıyla, şehrin tekrar inşaatında gözler Bruce Wayne’ye çevrilmiş, kendisi de hakkını verip katkısını sağlamış. Şehre bizi davet ediyor, bunu da THY’nin bir uçağında türk kahvesini yudumlarken dile getiriyor.

Detaylı baktığımızda videoda yeni olarak göze çarpan neredeyse tek şey, ACE Chemicals, burası Batman’in acemilik dönemlerinde yaptığı bir hata sonucu Joker’in doğmasına sebep olduğu yer. Suicide Squad fragmanına dikkat ederseniz bir sahnede Joker’in ne olduğu belli olmayan bir sıvıya düştüğü görünüyor. Belki bir ACE Chemicals göndermesidir.

Metropolis ve Lex Luthor Super Bowl Özel

Gotham’da Bruce Wayne ne ise, Metropolis’de de Lex Luthor o. En azından finansal açıdan. Gotham’ın yıkımından sonra şehrin tekrar inşaatına Bruce Wayne ne kadar yardımcı olduysa, Metropolis’de de Lex Luthor o kadar yardımcı olmuş ve bizi şehrine davet ediyor. Gözleri pek güzel bakmıyor; ama gitmek isterseniz karışamayız.

İnsanların THY’yi arayıp bilet sorması biraz absürt kaçsa da buradan gitmek istediğiniz şehri seçip, çekilişe katılarak sete gitme hakkını yakalayabilirsiniz.

Daha detaylı inceleme için önceki yazım burada.

Önceki İçerikDeliormanlı Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikA Bigger Splash Fragmanı Geldi. Ralph Fiennes ve Tilda Swinton de Var