The Bye Bye Man Filminin Fragmanı Yayınlandı

917

The Bye Bye Man, yapımcılığı STX Entertainment  tarafından yapılan ve The Boy filmi gibi bir korku filmi. Aynı yılın içerisinde benzer türde bir film ile karşımıza gelen STX bizleri biraz şaşırtmadı değil. Başrollerinde Carrie-Anne Moss, Faye Dunaway, Douglas Smith, Cressida Bonas, Lucien Laviscount ve Douglas Jones’un yer aldığı filmin fragmanı ve afişini yazının son kısmında bulabilirsiniz.

The Bye Bye Man Konusu

İnsanlar her geçen gün farklı farklı ve genellikle beklenmeyen (Hatta kötü) hareketler içerisine giriyor. Zaman geçiyor ama yaptıkları kötü şeyler değişmiyor. (Ne yazık ki!) Peki değişmesi ve aynı şeyleri mi yapması gerekiyor? Kendimize sorduğumuz bu sorunun yanlış olma ihtimali olabilir mi? Olabilir tabii ki. Bu sefer soru şu şekilde değişiyor? “Bu kötülüğün kaynağı ne ya da kim?” İşte bu sorunun cevabını almak için yollara düşen 3 üniversite öğrencisi bu lanetin kaynağını bulmak için Bye Bye Man‘i aramanın yollarını ararlar. Fakat Bye Bye Man aslında herkesin kafasının içindedir. Gidecek gibi de görünmemektedir.

- Reklamlar -

Jonathan Penner’ın uyarlamasını yaptığı filmin hikayesi Robert Damon Schneck’a aittir. Aynı zamanda “The Bridge to Body Island” isminde de kısa bir film olan The Bye Bye Man filminin yönetmeni ise Stacy Title’dır. (The Last Supper)

The Bye Bye Man filmi Amerika’da 3 Haziran’da vizyondaki yerini alacak iken ülkemizde ne zaman vizyona gireceğini henüz net olarak kestiremiyoruz.

The Bye Bye Man Filminin Fragmanı

Önceki İçerikPedro Pascal Kingsman 2 Kadrosuna Dahil Oldu
Sonraki İçerik8 Nisan’da Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)