The Girl on the Train Fragman ve Afişi Yayınlandı

723

The Girl on the Train filmi yeni fragman ve afişi Universal Pictures ve DreamWorks Pictures tarafından yayınlandı. Kadrosunda Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Haley Bennett, Justin Theroux, Luke Evans gibi isimlerin yer aldığı filmi merakla bekliyoruz.

Film, işsiz ve alkolik olan Rachel Watson’ın (Emily Blunt) trende kulak misafiri olduğu hikayedeki karakter olmak istemesiyle başlıyor.

- Reklamlar -

Ruhsal problemleri olan Rachel’ın eski kocası Tom (Justin Theroux) ile yaşadığı sorunlara derman olmak için büründüğü yeni karakteri ile Muhteşem Amy‘e dönüşmesini izleyeceğiz.

Paula Hawkins‘in çok satanlar listesindeki romanından beyaz perdeye aktarılacak filmin yönetmenliğini Tate Taylor yaparken, Erin Cressida Wilson hikayeyi beyaz perdeye uyarlayacak.

19 hafta boyunca listenin zirvesinde kalan ve 2 Milyon basım yapan bu hikayeyi beyaz perdede görecek olmak bizi çok heyecanlandırıyor.
The Girl on a Train filmi 7 Ekim’de vizyondaki yerini alacak.

The Girl on a Train Filmi Fragmanı

The Girl on a Train Filmi Afişi

The Girl on the Train Fragman ve Afişi Yayınlandı

Önceki İçerikDaredevil 1 ve 2. Sezon Genel Bakış
Sonraki İçerikSuicide Squad’tan Puppet Masters Promosu Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)