The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 Fragmanı ve afişi yayınlandı

1
907

Lionsgate sabırsızlıkla beklenen Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 (The Hunger Games: Mockingjay – Part 2) filminin fragmanını ve afişini yayınladı.

Francis Lawrence‘ın yönettiği The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 ‘nin beyaz perdeye uyarlaması ise Peter Craig ve Danny Strong’a aittir. Başrollerinde ise öncelikle Oscar ödüllü Jennifer Lawrence’ın yanında Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Willow Shields, Sam Claflin, The Hunger Games ve The Hunger Games: Catching Fire filmlerinde de birlikte olan Jena Malone, Stanley Tucci ve Donald Sutherland yer almaktadır. The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 ile ekibe katılan Oscar ödüllü oyuncu Julianne Moore, Mahershala Ali, Natalie Dormer, Wes Chatham, Elden Henson ve Evan Ross ile de kadroyu tamamlamışlar.

The-Hunger-Games-Mockingjay-–-Part-2

Panem ulusunun büyük çaptaki bir savaşın içerisinde bulunduğu ortamda, Katniss (Jennifer Lawrence) sonunda Başkan Snow ile yüzleşme ve onunla hesaplaşma fırsatı bulur. Başkana yapacakları suikast saldırısını bir takıntı haline getiren ekibimiz Gale (Hemsworth), Finnick (Sam Claflin) ve Peeta (Hutcherson) bu suikasti gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar. Katniss’i bekleyen tuzaklar, düşmanlar ve ahlaki seçimleri ile bakalım The Hunger Games nasıl bir hal almış.

20 Kasım 2015’te vizyona girecek Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 (The Hunger Games: Mockingjay – Part 2) için biraz daha beklememiz gerekecek.

Fragman

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 posteri

The Hunger Games- Mockingjay – Part 2-afis

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir