The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 Fragmanı ve Afişi Yayınlandı

1354

Lionsgate sabırsızlıkla beklenen Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 (The Hunger Games: Mockingjay – Part 2) filminin fragmanını ve afişini yayınladı.

Francis Lawrence‘ın yönettiği The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 ‘nin beyaz perdeye uyarlaması ise Peter Craig ve Danny Strong’a aittir. Başrollerinde ise öncelikle Oscar ödüllü Jennifer Lawrence’ın yanında; Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Willow Shields, Sam Claflin var. Ayrıca The Hunger Games ve Catching Fire filmlerinde de birlikte olan Jena Malone, Stanley Tucci ve Donald Sutherland yer almaktadır. Part 1 ile ekibe katılan Oscar ödüllü oyuncu Julianne Moore, Mahershala Ali, Natalie Dormer, Wes Chatham, Elden Henson ve Evan Ross ile de kadroyu tamamlamışlar.

- Reklamlar -

Panem ulusunun büyük çaptaki bir savaşın içerisinde bulunduğu ortamda, Katniss (Jennifer Lawrence) sonunda Başkan Snow ile yüzleşme ve onunla hesaplaşma fırsatı bulur. Başkana yapacakları suikast saldırısını bir takıntı haline getiren ekibimiz; Gale (Hemsworth), Finnick (Sam Claflin) ve Peeta (Hutcherson) bu suikasti gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar. Katniss’i bekleyen tuzaklar, düşmanlar ve ahlaki seçimleri ile bakalım The Hunger Games nasıl bir hal almış.

20 Kasım 2015’te vizyona girecek Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 için biraz daha beklememiz gerekecek.

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 Filminin Fragmanı

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 Afişi

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 Fragmanı ve Afişi Yayınlandı

Önceki İçerikMurat Şeker ve Ali Tanrıverdi Deliormanlı Filmi ile Geliyor
Sonraki İçerikHangi Tür Film İzlerken Ne Yenmeli?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)