Hangi Tür Film İzlerken Ne Yenmeli?

5619

Gel gelelim en çok sevdiğimiz iki şeyin kombinini yapmaya! Evet, yanlış okumadınız. En çok sevdiğimiz şeylerden biri olan film izlemek ve yemek yemek ikilisi aslında mükemmel bir çift. Tıpkı patates ve köfte gibi. Ya da Frodo ve Bilbo. O da olmazsa Dedektif James Carter ve Müfettiş Lee gibi diyebiliriz. Artık patlak mısır bizi cezbetmiyor, onun yerine daha yaratıcı çözümler arıyoruz.

Evde film izlerken illaki buzdolabının kapağı bi üç-dört kez açılır. Hatta bazen açılıp, on saniye sonra kapatılır. Eli boş dönülür. Film demek, ”atıştırmalık bir şeyler yok mu yahu?”yu da peşinden getirecek demektir. Biz de düşündük. Hangi film türlerini izlerken neler yemek makbuldür onu yazalım dedik. Buyurun bakalım.

Türlerine göre film izlerken yenilebilecek yemekler

11Animasyon

Hangi Tür Film İzlerken Ne Yenmeli?
- Reklamlar -

Tabi ki en sevilen türden başlıyorum. Kime göre neye göre demeyin, bizi seviyorsunuz. Okumaya devam. Animasyon hem canın sıkıldığında moral bulmak amaçlı hem de keyfin fevkalade yerinde olduğunda daha da keyiflenmek için tercih edilen bir tür. Dolayısıyla yediğiniz içtiğiniz de keyifli olmalı. Buna göre bizim seçimimiz tatlıdan yana. Hazır mutluluk hormonları salgılanıyorken, yüklen yüklenebildiğin kadar. Çikolatalarından tut, pastalarına kadar.. Götüüür.

Önceki İçerikThe Hunger Games: Mockingjay – Part 2 Fragmanı ve Afişi Yayınlandı
Sonraki İçerik18 Eylül’de Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.