The Invitation Filminin Fragmanı Geldi

809

The Invitation, Jennifer’s Body (Kana Susadım) filminin yönetmeni Karyn Kusama’nın psikolojik gerilim içeren son filmi. O festival senin bu festival benim dolaşan filmin fragmanı Drafthouse Films tarafından online olarak paylaşıldı.

Will (Logan Marshall-Green, Prometheus) eski karısı Eden (Tammy Blanchard, Into the Woods) ve yeni kocası David’in de (Michiel Huisman, “Game of Thrones”) aralarında bulunduğu tansiyonu oldukça yüksek bir akşam yemeğine davet edilir. Çiftin trajik bir şekilde sona eren ilişkisinin tekrar gündeme geldiği akşam yemeğinde; Amid Eden’in gizemli ve anlam verilemeyen hareketleriyle daha gerilimli bir ortamın tam ortasında kendini bulan Will ne yapacağına karar veremez.

- Reklamlar -

Tam anlamıyla bir kaos ve krizin söz konusu olduğu hikayenin dozunda gerilimi ve hikayesinin garipliği ile; 2014 yılında vizyona giren It Follows etkisi yaratacak olması büyük bir ihtimaldir.

The Invitation filminde ayrıca Emayatzy Corinealdi (Middle of Nowhere) ve John Carroll Lynch (Zodiac) yer alırken, senaryosu Phil Hay ve Matt Manfredi (Ride Along, Clash of the Titans) imzalıdır.

The Invitation Filminin Fragmanı

Önceki İçerikGame of Thrones 6 Sezona Ait Yepyeni Fotoğraflar Geldi
Sonraki İçerikPamuk Prenses ve Avcı 2 Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)