The Light Between Oceans Filminin Yeni Fragmanı Geldi

695

The Light Between Oceans filmi yepyeni fragmanı DreamWorks tarafından paylaşıldı. Başrollerinde Michael Fassbender (X-Men: Days of Future Past, Macbeth) ve Alicia Vikander’ın (Ex Machina, The Man From U.N.C.L.E.) yer aldığı The Light Between Oceans filmi M.L. Stedman‘ın ilk romanından uyarlanmıştır.

I. Dünya Savaşı sonrasındaki dönemde Batı Avustralya kıyılarında yaşayan ve deniz feneri bekçiliği yapan bir çift Isabel Sherbourne (Alicia Vikander) ve Tom Sherbourne’ün (Michael Fassbender) boş bir sandalda buldukları bebeğe sahip çıkmalarını konu alan filmin yönetmenliğini Michelle Williams’e Blue Valentine filmiyle En iyi Kadın Oyuncu Oscar adaylığını kazandıran Derek Cianfrance’dır. Derek aynı zamanda M. L. Stedman romanını beyaz perdeye uyarlayan kişidir.

- Reklamlar -

Stedman’ın hikayesini içinin sindiği bir şekilde uyarlanmadan satışını gerçekleştirmediği ve bu konuda epey ince eleyip sık dokuğunu da ekleyerek Fassbender’ın bu film ile birlikte 2016 yılında vizyona girecek olan film sayısı beşe (5) yükselmiş oldu. Vikander ise şu an kesinleşmiş dört (4) film ile karşımıza çıkacak.

The Light Between Oceans filmi DreamWorks ve Walt Disney Pictures tarafından Amerika’da 2 Eylül tarihinde vizyona girecek. Ülkemizde ne zaman vizyona gireceği henüz kesinlik kazanmamıştır.

The Light Between Oceans Filmi Yeni Fragmanı

Önceki İçerikHollywood Canavarları Nasıl Yapılıyor?
Sonraki İçerikThe Neon Demon Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)