The Nice Guys Filmi Fragmanı Yayınlandı

1163

The Nice Guys filmi fragmanı geldi efendim. Iron Man 3 ve Kiss Kiss, Bang Bang filmleriyle kendisini tanıdığımız Shane Black’in yönetmenliğini yaptığı filmin fragmanı Warner Bros. Pictures tarafından paylaşıldı. Posteri ve fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. Gelelim detaylara…

Filmin yönetmeni olan Shane Black’in People Magazine’e verdiği röportajda; “The Nice Guys biraz hızlı, biraz komik, biraz sert ve biraz kaba bir film oldu. İki dedektif olan bu adamlar aslında gerçekten özel dedektif olmak için eğitimli ya da bilgili değiller. Gerilimi ve gizemi farklı bir bakış açısıyla işlediğimiz bu filmi beğeneceğinize eminim.” cümlelerine yer vermiş.

- Reklamlar -

1970’lerin Los Angeles’ında geçen hikayemiz, iki kafadar dedektifin bir cinayeti çözmek için bir araya gelmesi ile başlıyor ve ortalık biraz karışıyor. Ryan Gosling ve Russell Crowe‘un Nice Guys olarak başrolünde oynadığı filmin oyuncu kadrosunda Kim Basinger (L.A. Confidential), Keith David (The War ve Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson), Matt Bomer (The Normal Heart), Beau Knapp (Southpaw, The Signal ve Super 8), Angourie Rice (Walking with Dinosaurs 3D) ve Margaret Qualley (The Leftovers) yer almaktadır.

Anthony Bagarozzi’nin Shane Black ile birlikte senaryosunu yazdığı The Nice Guys filmi 20 Mayıs 2016 tarihinde Amerika’da vizyona girecek. Ülkemizde de sinema salonlarını şenlendirmesi dileğiyle.

Not: Fragman Red Band olarak nitelendirilen, rahatsız edici ve çıplaklık içeren öğelere sahiptir.

The Nice Guys Filminin Fragmanı

Önceki İçerik4 Aralık’ta Vizyona Girecek Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikExposed Filmi ile Keanu Reeves Tekrar Karşınızda
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)