The Night Before Fragmanı Yayınlandı

1013

Başrollerinde Joseph Gordon-Levitt, Seth Rogen, Anthony Mackie, Lizzy Caplan, Jillian Bell, Michael Shannon ve Mindy Kaling’in yer aldığı The Night Before filminin yeşil (Green trailer / Uygunsuz görüntülerden arındırılmış) olarak ifade edilen fragmanı yayınlandı. 25 Kasım 2015 tarihinde vizyonda yer alacağı planlanan filmin yönetmenliğini ise 50/50 ve Warm Bodies filmlerini de yöneten Jonathan Levine’in yapacağı The Night Before ekipten de anlaşılacağı üzere komedi içerikli bir film olacak.

Çocukluk arkadaşı olan Ethan (Joseph Gordon-Levitt), Isaac (Seth Rogen) ve Chris (Mackie), 10 yıldır her Noel eğlencesini hep birlikte geçirmektedir. Yine böyle bir araya geldikleri bir gece için son bir defaya mahsus olmak üzere zamparalığın dibine dibine vurmak isterler. Bunun unutulmaz bir gece olması için de Noel partilerinin ağa babası olan Nutcracka Ball düzenlemeye karar verirler. Fragmanıyla bizleri epey eğlendiren filmin ülkemizde de vizyona girmesi ümidiyle…

- Reklamlar -

The Night Before Filminin Yetişkin Fragmanı

Yetişkinler için olan fragmanını izlemek isteyenleri de şöyle alalım:

The Night Before Filminin Normal Fragmanı

Önceki İçerikZeki Demirkubuz’un Son Filmi Bulantı’nın Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikYılmaz Erdoğan’ın Son Filmi Yeşil Elmalar’dan İlk Fotoğraf
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)