The Promise Filminden Fragman Geldi

1387

Kadrosunda Oscar Isaac, Charlotte Le Bon ve Christian Bale‘ın yer aldığı The Promise filmi fragmanı geldi. Tam bir yıldızlar geçidi olan filmi merakla bekliyoruz efendim! Filmde ayrıca “AS BAYRAKLARI AS!” durumu da mevcut!

Yukarıda ismi geçen oyunculara ek olarak Shohreh Aghdashloo, Angela Sarafyan, Jean Reno, James Cromwell, Daniel Giminez Cacho ve Marwan Kenzari de kadroda yer alıyor.

- Reklamlar -

The Promise filminin konusu; Yıl 1914, 1. Dünya Savaşı öncesi ve Osmanlı İmparatorluğu’nun çökmeye başladığı zamanlar…

Constantinople (Şimdiki İstanbul) çok fazla kültürü bir arada bulunduran ve kaoslarla karıştırılmaya çalışılan bir kenttir. Michael Boghosian (Oscar Isaac) ise bu kente gelmiş bir Tıp Fakültesi öğrencisidir. Modern Tıbbı öğrendikten sonra Türkiye’nin güneyindeki atalarının köyü Siroun’a gitmek ister. Bu köyde ise Türkler ve Ermeniler şehrin iki tarafında yaşamlarını sürdürmektedir.

Siyasi konuları araştırmak için yola çıkan Chris Myers (Christian Bale) ise bir foto muhabirdir. Chris ise Ana (Charlotte Le Bon) isimli bir Ermeni kıza gönlünü kaptırmıştır. Babasının Paris’te beklenmedik bir şekilde ölmesi üzerine Chris’e katılan Ana kendini Türkiye’de bulur.

Ana ve Michael karşılaştıklarında Ermeni olmalarının yanında fazlaca ortak noktalarda bulunca aralarında bir kıvılcım başlar. Böylelikle İki Adam Bir Kadın durumu da gün yüzeyine çıkmış olur.

Osmanlı İmparatorluğu’nun Almanya’nın yanında 1. Dünya Savaşı’na katılmasının ardından gözler etnik kökenli insanlara çevrilir. Artık hayatta kalmak gerçekten çok zordur. Bakalım başarabilecekler mi?

The Promise filmi 11 Eylül’de Toronto Film Festivali‘nde gösterime girecek. Ülkemizde ise ne zaman vizyona gireceği belli değil.

The Promise Filminin Fragmanı

Önceki İçerikVince Gilligan HBO için Jim Jones’un Dizisini Yapacak
Sonraki İçerikBlair Cadısı 3 Yeni Video İle Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)