The Purge 3 Filminden Yeni Bir TV Spotu Geldi

740

The Purge 3 filmi 1 Temmuz’da vizyona girmeye hazırlanırken yepyeni bir TV Spotu geldi. James DeMonaco’nun yazıp yönettiği The Purge 3 filminin tam ismi ise The Purge: Election Year. Stanley Kubrick’in distopik terör içerikli filmi olan A Clockwork Orange (Otomatik Portakal) filmi ile paralel bir yapıya sahip olan The Purge serisinin yeni filmi epey konuşulacağa benziyor.

Hikayenin bazı noktalarında Stanley Kubrick’e de göndermelerde bulunan serinin üçüncü filminin uluslararası dağıtımcılığını ise Universal Pictures üstlenmektedir.

- Reklamlar -

Dünya çapında 200 milyon dolar gişe hasılatı elde eden The Purge: Anarchy‘nin ardından harekete geçen Universal Pictures, The Purge: Election Year için de çalışmalarını tamamlamış. Amerika’nın yeni sahiplerinin getirdiği bir kural olan ve belirlenen bir gün içerisinde insan öldürmenin bile legal hale geldiği bu hikaye; Bakalım daha korkutucu bir şekilde gelebilecek mi?

Bildiğiniz üzere bu yıl epey çekişmeli bir seçim sürecinden geçecek olan Amerika’nın gündemine uygun olarak yapılan The Purge serisinin üçüncü filmi yine bu korkutucu boyuttaki ütopik dünyanın “böyle olursa neler olur ya!” diye içinizden geçirmenizi sağlayacağı kesin.

Serinin ilk iki filminde de olduğu gibi bu film de James DeMonaco tarafından yazılıp yönetilmiştir. Başrollerinde ise Elizabeth Mitchell (Charlene ‘Charlie’ Roan), Frank Grillo (Sergeant) ve Mykelti Williamson yer almaktadır.

The Purge 3 filmi ülkemizde 1 Temmuz tarihinde vizyona girecektir.

The Purge 3 Filminin Yeni TV Spotu

Önceki İçerikRogue One Logosu Bir Alışverişte Fark Edildi
Sonraki İçerikTransformers 5 Çekimleri İçin 21 Milyon Dolarlık Teşvik
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)