The Revenant Filminden Yeni Fragman Geldi

1038

Sizlerle daha önce ilk fragmanını paylaştığımız The Revenant filminin yeni fragmanı yayınlandı. 20th Century Fox tarafından servis edilen fragman ile filmle ilgili daha fazla detaylara hakim oluyoruz. Kısıtlı sayıda salonda yılbaşında vizyona girecek filmin dünya çapında vizyona giriş tarihi ise 8 Ocak 2016.

Senaryosu gerçek olaylardan esinlenerek hazırlanan The Revenant, sürükleyici ve duygusal bir sinema deneyiminin yanında, insan ruhunun olağanüstü gücünü ve bu güce sahip olan bir adamın epik macerası anlatılmaktadır.

- Reklamlar -

Amerikan’ın belli olmayan vahşi ve ıssız bir yerinde bir ayının saldırısına uğrayan Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) av arkadaşları tarafından ölüme terk edilir. Hayatta kalmak için türlü uğraşlar içine giren Glass, John Fitzgerald (Tom Hardy) tarafından ihanete uğramasıyla da duygusal olarak çöker.

Alejandro G. Iñárritu‘nun (Birdman, Babel) yazıp yönettiği filmin kadrosunda ise Tom Hardy, Leonardo DiCaprio ve Will Poulter yer almaktadır.

The Revenant Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikRonaldo Filmi Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikGeleceğe Dönüş 30. Yıl Özel Setinden Teaser Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)