The Space Between Us Fragman ve Afişi Yayınlandı

765

The Space Between Us filmi fragmanı ve afişi STX Entertainment tarafından yayınlandı. Entertainment Weekly‘nin servis ettiği bu gezegenler arası aşk hikayesinin fragman ve afişine aşağıda ulaşabilirsiniz.

The Space Between Us filmi başrollerinde Gary Oldman (The Dark Knight Serisi, Harry Potter Serisi), Asa Butterfield (Ender’s Game, Hugo), Carla Gugino (Wayward Pines Dizisi, Night at the Museum), Britt Robertson (Tomorrowland, The Longest Ride), BD Wong (Jurassic World, Law & Order: Special Victims Unit Dizisi) ve Janet Montgomery (Black Swan, Salem Dizisi) yer almaktadır.

- Reklamlar -

Gerçek anlamda farklı dünyaların insanı olan iki gencin bu dünyaları aşarak yaşadıkları aşkın anlatıldığı The Space Between Us filminde; Gardner Elliot (Asa Butterfield) Mars’ta doğan ilk insan olma özelliğini taşıyan bir adamdır. Gardner’in annesi onu doğurduktan hemen sonra öldüğü için yalnız başına kaldığı Mars’ta yaptığı deneyler sonucu kendine bir koloni oluşturmayı başarır.

Buraya kadar her şey normal gibi görünüyor olsa da olay biraz şekilde değiştirip 16 yıl sonra Gardner’in Colorado’da yaşayan bir kız ile online olarak tanışması ve onunla romantik şeyler yaşamasına kadar gider. Tabii ki bunu yapabilmesi için iki gezegen arası mekik dokuması ve bu aşkı yaşatması gerekmektedir. Dünyamızın yer çekimi ile Mars arasındaki çekim kuvveti arasındaki farkın bile bu ilişkiyi zedeleyebildiği ortamda ortalığın daha da karmaşıklaşacağı söz konusu gibi görünüyor.

Hikayenin onulmaz kötülüğünü bir tarafa bırakacak olursak Gary Oldman‘ı bir kez daha izleme şansı yakaladığımız için şanslı olduğumuzu söylemeye gerek yok sanırız?

Yönetmenliğini Peter Chelsom’un (Shall We Dance?, Serendipity), The Space Between Us yaptığı film Amerika’da 19 Ağustos’ta vizyona girecek.

The Space Between Us Filminin Fragmanı

The Space Between Us Afişi

The Space Between Us Fragman ve Afişi Yayınlandı

Önceki İçerikKurtuluş Günü 2 Filminden Özel Bir Video Geldi
Sonraki İçerikDrone ile Yapılagelmiş En iyi Star Wars Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)