Kurtuluş Günü 2 Filminden Özel Bir Video Geldi

1163

Kurtuluş Günü 2 filmine ait çok özel bir video 20th Century Fox tarafından paylaşıldı. Özel derken 5 dakikaya yakın bir videodan bahsediyoruz!

1996 yapımı olan ilk filmi Kurtuluş Günü ile Bilim-Kurgu dünyasına “Ben de varım!” dedirten ünlü yönetmen Roland Emmerich‘in bir devam filmi olarak dünya sinemasına armağan etmeye hazırlandığı Kurtuluş Günü 2, 24 Haziran 2016 tarihinde vizyona girmeye hazırlanıyor.

- Reklamlar -

M.Ö 10.000, 2012, Godzilla ve The Day After Tomorrow gibi filmleriyle tanıdığımız Emmerich, devam filmi ile gözlerimizin pasını sileceğe benziyor.

Independence Day filmindeki yaratıkların saldırıları sonrasında yeryüzünün extra-terrestrial (Dünya dışından gelip ya da gelmeyip bulunduğu gezegenden saldırıya devam eden) tehditler karşısında dünyamızın savunmasının yeterli olup olmadığı konusunun işlendiği filmin başrollerinde Avengers serisindeki Thor rolüyle tanıdığımız Liam Hemsworth (Jake Morrison), Oz the Great and Powerful filmindeki tekerlekli sandalyedeki kız rolüyle tanıdığımız Joey King (Sam), Gizem ve Gerilim yüklü It Follows filmindeki Jay Height rolüyle tanıdığımız Maika Monroe (Patricia Whitmore) ve Prison Break dizisindeki Ajan Malone rolüyle tanıdığımız William Fichtner (General Adams) yer almaktadır.

Senaryosunu Carter Blanchard (Uyarlayan) Dean Devlin, Roland Emmerich (Karakterleri Oluşturanlar) James A. Woods ve Nicolas Wright’ın oluşturduğu Kurtuluş Günü 2 filmi dünya genelinde 24 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek

Kurtuluş Günü 2 Filminin Özel Videosu

Önceki İçerikMorgan Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikThe Space Between Us Fragman ve Afişi Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)