The Trust Filminin Fragmanı Yayınlandı

1078

The Trust, başrollerinde Nicolas Cage ve Elijah Wood‘un yer aldığı İngiltere’de 27 Mayıs’ta yayınlanacak Suç ve Gerilim konulu bir film. Filmin fragmanı Los Angeles merkezli butik bir şirket olan Saban Films tarafından paylaşıldı.

The Trust Filminin Konusu

David Waters (Elijah Wood) ve Jim Stone (Nicolas Cage) fazlaca sıkıcı hayatlara sahip 2 polistir. Ekstradan para kazanmak için Sivil Hizmet Sınavları adı verilen sınavın sorularını çalıp diğer memurlara satmaktadırlar. Jim Stone, büyük bir torbacının başına koyulan kefaleti duyunca gözleri fal taşı gibi açılır. Ve bu torbacıyı bulmak için yola koyulurlar. Kafasına koyduğu işi yapan polislerimiz doğrudan küçük bir bakkalın arka odasındaki dondurucu içine inşa edilmiş özel stilli bira banka kasasına izini takip ederler. Harekete geçen ekip içinde ne olduğunu bilmediği kasaya gizli bir operasyon yapmayı planlar. Ama tam emin de değillerdir. Bakalım onları nasıl bir macera bekliyor?

- Reklamlar -

Alex Brewer ve Benjamin Brewer’ın yönetmenliğini Benjamin Brewer ve Adam Hirsch’ün de senaristliğini yaptığı The Trust filminin diğer önemli oyuncuları; Sky Ferreira ve Jerry Lewis’tır. Filmin yönetici yapımcıları ise John Jencks, Henry Winterstern, Arianne Fraser, Delphine Perrier, Jeff Rice, Lee Broda, Jason Miller, Charles Auty, Megan Forde, Simon Williams, Ted Cawrey, William V. Bromiley, Ness Saban ve Julie Kroll iken yapımcılığını Brad Schlei, Mike Nilon, Braxton Pope ve Molly Hassell üstlenmektedir.

The Trust filmi ilk olarak bir internet televizyonu olan DIRECTV‘de 14 Nisan’da yayınlanacak ve 13 Mayıs sonrası diğer sinema salonlarına dağıtımı başlayacakmış. Ülkemizde gösterime girme ihtimali çok düşük görünmektedir.

The Trust Filminin Fragmanı

Önceki İçerikGhostbusters Yeni Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikDarth Maul Bu Fan Filmi ile Hak Ettiği Değere Kavuşuyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)