Ghostbusters Yeni Fragmanı Yayınlandı

730

Ghostbusters yeni fragmanı, International Trailer ismiyle filmin Sosyal Medya hesaplarından paylaşıldı. İlk fragmana göre biraz daha kısa ama sona doğru farklı sahnelerin yer aldığı bir fragman olmuş.

Ghostbusters filminin başrolünde Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy ve Leslie Jones yer alıyor. Filmde ayrıca Chris Hemsworth’u yeni sekreter, Andy Garcia’yı New York City Başkanı, Michael K. Williams’ı Hawkins karakteri, Matt Walsh’ı Rourke karakteri ve Neil Casey’i filmin düşman karakteri olarak göreceğiz. New York City’nin NY1 kanalında news anchormanlik yapan Pat Kiernan da bu filmde bir anchormanlik rolü kapmış.

- Reklamlar -

Diğer bir önemli oyuncu olan Chris Hemsworth‘u yeni sekreter olarak göreceğimiz bu devam filminin yeni fragmanında göğüsleri olan bir hayaleti de çizdiğine şahit oluyoruz.

Filmin yeni versiyonunun yönetmeni olan Paul Feig aynı zamanda senaryonun tekrar oluşturulmasında Katie Dippold’a da yardımcılık yapmış.

Ghostbusters Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikGame of Thrones 6. Sezon Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikThe Trust Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)