The Umbrella Academy’nin 2. Sezonu Geliyor

501

İçinde bulunduğumuz COVID-19 illeti yüzünden birçok yapım aşamasındaki dizi ve film “beklemede” moduna geçmiş olsa da Netflix‘ten sevindiren haber geldi. İlk sezonu ile beğenileri toplayan fantastik dizi The Umbrella Academy, 2. sezonun başlangıç tarihini karantina sebebiyle evlerinden video çeken ekibiyle duyurdu.

Fantastik aksiyon dizisi The Umbrella Academy; Gerard Way tarafından yaratılan, çizimleri Gabriel Ba tarafından yapılan ve aynı ismi taşıyan “Umbrella Academy” çizgi romanında uyarlanmıştı. Dizinin baş rollerinde ise bildiğiniz üzere Ellen Page, Mary J. Blige, Cameron Britton, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Colm Feore, Adam Godley, John Magaro, Ashley Madekwe ve Kate Walsh gibi isimler bulunuyor.

- Reklamlar -

The Umbrella Academy 2. Sezonu Ne Zaman Geliyor?

The Umbrella Academy dizisinin 2. sezonu hem dizinin Instagram hesabından hem de serinin yaratıcısı Gerard Way’in Instagram hesabınan duyuruldu. 31 Temmuz 2020’de tekrar izleyeceğimiz dizi için meraklı bekleyişimiz sürüyor.

Dizinin ikinci sezonunda ise oyuncu kadrosuna Ritu Arya, Yusuf Gatewood ve Marin Ireland katılıyor. Bildiğiniz üzere The Umbrella Academy dizisinin konusu şöyleydi; Ekim 1989’da aynı gün, 43 bebek, bir gün öncesine kadar hamilelik belirtisi göstermeyen kadınlar tarafında açıklanamaz şekilde dünyaya getirilir. Bu bebeklerin 7 tanesi, milyarder Reginald Hargreeves tarafından evlat edinilir ve Umbrella Academy kurulur. Yıllar geçtikçe aile dağılır ve hayatta kalan 6 karakterin hikayesini izlemeye başlarız: Vanya/The White Violin, Luther/Spaceboy, Diego/The Kraken, Allison/The Rumor, Klaus/The Séance ve Number Five/The Boy.

Böyle diziler Stranger Things ya da TEOFW gibi 1-2 sene ara vererek geldiği için “Konusu neydi ya?” ya da “En son nerede bitmişti ki?” gibi sorular ile karşı karşıya kaldığımız için hatırlatalım istedik. EHE!

Önceki İçerikDune Filminden Timothée Chalamet’li Yeni Görsel Geldi
Sonraki İçerikGelmiş Geçmiş En İyi Vampir Filmleri ve Dizileri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)